Zdravotní sendvičová matrace ADRIANA VISCOFOAM rozměr 80x195cm potah Celina

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Celina
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: PUR-35A
  • Naše cena: 3.899  Kč s DPH
    3.391 Kč bez DPH
Zdravotní sendvičová matrace ADRIANA VISCOFOAM
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr
Sdílejte tento produkt s ostatními

Sedmizónová zdravotní matrace je vyrobena z vysoce kvalitní líné pěny VISCOFOAM v kombinaci s pěnou COOLFLEX® s ideální podporou pro tělo uživatele.

Zdravotní sendvičová matrace ADRIANA VISCOFOAM - Vysoce kvalitní oboustranná matrace je tvořena kombinací visoceelastické pěny VISCOFOAM s vysoce kvalitní studenou pěnou COOLFLEX. Obě strany jádra jsou opatřeny sedmizónovou profilací, která zajišťuje uvolnění svalstva během spánku. Z jedné strany je ložná plocha tvořena visoceelastickou paměťovou pěnou VISCOFOAM, která reaguje na tělesnou teplotu, poddá se tělu a stabilizuje tělo v optimální poloze, což přispívá ke klidnému spánku. Druhou stranu ložné plochy tvoří vysoce kvalitní studená pěna COOLFLEX. Mezi významné vlastnosti nových studených pěn COOLFLEX patří elasticita a životnost na úrovni s kvalitními latexovými pěnami. Pružnost, tvarová stálost a vysoká prodyšnost zaručují výbornou hygienu lůžka. Každá strana matrace má jinou tuhost, a proto umožňuje výběr měkčího nebo tvrdšího ležení. Doporučené uložení na pevný nebo polohovací lamelový rošt.

V základním provedení je použit potah CELINA. Jedná se o základní verzi potahu z tkaných látek příjemných na dotyk. Tyto látky se vyznačují vysokou pevností oproti pleteným látkám. Potah je nesnímatelný.

 

 

Zboží Zdravotní sendvičová matrace ADRIANA VISCOFOAM je zařazeno v kategorii Matrace zdravotní

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.