Zdravotní matrace MÉDEA PLUS rozměr 80x195cm potah Active

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Active
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: GUM-5
  • Naše cena: 8.399  Kč s DPH
    6.942 Kč bez DPH
Zdravotní matrace MÉDEA PLUS
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálVISCO pěna / HR pěna
Výška s potahem19 cm
Anatom. zón7
Oboustranná matraceAno
Volitelné potahyAno
Potahsnímatelný
Praní do40 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný i polohovací rošt
Záruka5 let

Vysoce luxusní zdravotní matrace s proměnlivou výškou viscoelastické vrstvy. 7 zónové jádro propracované do posledního detailu – optimální kombinace vysoce pružných HR pěn („studené pěny“) v objemové hmotnosti 40 kg/m3 pro velmi vysokou nosnost.

Zdravotní matrace MÉDEA PLUS - Vysoce luxusní sendvičová zdravotní matrace s proměnlivou výškou viscoelastické vrstvy. 7zónové jádro propracované do posledního detailu – optimální kombinace vysoce pružných HR pěn („studené pěny“) v objemové hmotnosti 40 kg/m3 pro velmi vysokou nosnost (i pro těžké hmotnostní kategorie). Použití viscoelastické pěny („líná pěna“) v horní vrstvě matrace zajišťuje vynikající komfort a ideální podporu při spaní. Unikátní tvarování s proměnlivou výškou této vrstvy rovnoměrně rozkládá tlak matrace v jednotlivých tělesných zónách, což může mít pozitivní vliv na krevní oběh, může zlepšovat kvalitu spánku a zmírňovat bolesti zad. Nově byla použita „líná pěna“ s objemovou hmotností zvýšenou o 20 % a „studené pěny“ ve dvou rozdílných tuhostech. Doporučené uložení na pevnou podložku,  pevný nebo polohovací  rošt.

Další fotografie:

Zdravotní matrace MÉDEA PLUS
Zdravotní matrace MÉDEA PLUS
Zdravotní matrace MÉDEA PLUS
Zboží Zdravotní matrace MÉDEA PLUS je zařazeno v kategorii Matrace zdravotní

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.