Zdravotní matrace GENESI HD rozměr 90x200cm potah GenesiSoya

  • Rozměr: 90x200cm
  • Potah: GenesiSoya
  • Dostupnost: 3 dny
  • Katalogové číslo: PER-16
  • Naše cena: 22.990  Kč s DPH
    19.000 Kč bez DPH
Zdravotní matrace GENESI HD
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálSuper elastic Soya 14cm / Soya Shape Memory 7cm
Výška s potahem24 cm
Výška jádra21 cm
Nosnost150 Kg
Tuhoststřední
Potahsnímatelný
Praní do40 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný i polohovací rošt
Záruka10 let na jádro

Zdravotní matrace vyrobená z přírodních materiálů (sója, voda, karbon, stříbro). Horní vrstva matrace z materiálu Soya Shape Memory vysoká 7 cm se přizpůsobuje tvaru a teplotě lidského těla, udržuje páteř v optimální poloze, je antialergická a působí proti roztočům.

Zdravotní matrace GENESI HD - Mimořádně vysoký 40 % podíl přírodních látek na složení matrace velmi příznivě působí na relaxaci zejména pohybového ústrojí. Horní vrstva jádra z líné pěny Soya Shape Memory se ideálně přizpůsobuje tvaru těla a spodní Superelastic Soya o vysoké elasticitě tvoří výbornou ergonomickou základnu a ortopedickou oporu těla. Přírodní materiály v potahu zajišťují antibakteriální a antiseptické účinky a udržují suché tělesné teplo, chrání před elektrosmogem a ve spojení se sojovými vlákny dodávají potahu příjemný pocitový efekt. Doporučené uložení matrace na perforovanou desku, pevná nebo polohovací rošt.

Rozměry matrace 90x200 cm jsou dodávány do 72 hodin.

Potahová látka GenesySoya je vyrobena ze tří základních přírodních látek (sója, karbon, stříbro). Zbavuje tělo elektrostatické energie, má antibakteriální vlastnosti, udržuje tělesné teplo bez vzniku vlhkosti a zároveň je příjemná na dotyk.

Další fotografie:

Zdravotní matrace GENESI HD
Zboží Zdravotní matrace GENESI HD je zařazeno v kategorii Matrace zdravotní

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.