Zdravotní matrace ALEXIS HARD rozměr 80x195cm potah Celina

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Celina
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: PUR-29
  • Naše cena: 4.313  Kč s DPH
    3.751 Kč bez DPH
Zdravotní matrace ALEXIS HARD
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálCOOLFLEX pěna / PUR pěna
Výška jádra20 cm
Nosnost130 Kg
Tuhosttvrdá
Anatom. zón7
Oboustranná matraceAno
Volitelné potahyAno
Potahsnímatelný
Praní dodle zvoleného potahu
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný i polohovací rošt
Záruka2 roky
Charakteristika Potahová látka Celina

Základní verze tkané látky příjemné na dotek vyznačující se vysokou pevností. Potah je neprošitý a nesnímatelný.

Charakteristika Potahová látka Snow

Kvalitní pletená látka příjemná na dotek je zárukou vysoké hygieny lůžka a zdravého odpočinku. Potah je snímatelný a pratelný 60°C PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 100g.

Charakteristika Potahová látka Kristallblau

Kristallblau je zhotovená z elastického jemného materiálu. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu a jsou optimální pro využití k výrobě matrací. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Potah je SNÍMATELNÝ A PRATELNÝ NA 60°C PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

Charakteristika Potahová látka Tencel

Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Obsahuje přírodní produkt Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana proti plísním a bakteriím. Potah je SNÍMATELNÝ a PRATELNÝ NA 60°C. PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

Charakteristika Potahová látka Greenfirst

Luxusní pletená látka s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) – 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky. Potah je SNÍMATELNÝ a PRATELNÝ NA 60°C PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g.

Luxusní zdravotní sedmízónová oboustranná matrace, která má ložné plochy z kvalitní tvrdší polyurethanové pěny, o výšce jádra 20cm.

Zdravotní matrace ALEXIS HARD - Luxusní zdravotní oboustranná matrace, která má ložné plochy z kvalitní tvrdší polyurethanové pěny. Matrace nabízí možnost ideálního rozložení tlaku lidského těla po celé ploše matrace. Obě strany jádra matrace jsou opatřeny sedmizónovou profilací, která zajišťuje uvolnění svalstva během spánku. Výška jádra matrace je 20cm a nosnost 130kg. Doporučené uložení matrace na pevný i polohovací lamelový rošt.

V základním provedení je použit potah CELINA. Jedná se o základní verzi potahu z tkaných látek příjemných na dotyk. Tyto látky se vyznačují vysokou pevností oproti pleteným látkám. Potah je nesnímatelný.

Zboží Zdravotní matrace ALEXIS HARD je zařazeno v kategorii Matrace zdravotní

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.