Úložný prostor postele řešený netradičním způsobem

18. únor 2013

Nové řešení představuje úložný prostor, který je umístěn mezi bočnicemi. Bočnice jsou v tomto případě vysoké 25 cm, což skýtá dostatek prostoru pro uložení lůžkovin. Do takového úložného prostoru přistupujete klasicky, za pomoci výklopných roštů.

Pokud patříte mezi zákazníky, kteří přemýšlí nad praktickým řešením úložného prostoru u postele tak tento článek je určený právě pro Vás.


Standardní řešení úložného prostoru
u postele představuje zásuvka pod postel. Praktičtější, ale dražší představuje úložný box, do kterého se dostanete za pomocí výklopných roštů. Toto řešení je praktické, ale design takovéto postele působí robustním dojmem, jelikož úložný box u takovéto postele zaplňuje prostor postele od země po bočnici.

postel-nikola-1-detail1.jpg
Nové řešení představuje úložný prostor, který je umístěn mezi bočnicemi. Bočnice jsou v tomto případě vysoké 25 cm, což skýtá dostatek prostoru pro uložení lůžkovin. Do takového úložného prostoru přistupujete klasicky, za pomoci výklopných roštů. Takováto postel působí vzdušným dojmem, jelikož prostory mezi podlahou a bočnicemi jsou nevyplněny.  Toto řešení nabízejí 2 postele z naši nabídky.


Livia 2 postel-livia-2.jpg                  Nikola 1postel-nikola-1.jpg

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.