Taštičková matrace ARABELA 1+1 ZDARMA rozměr 80x200cm potah Wellnes

  • Rozměr: 80x200cm
  • Potah: Wellnes
  • Dostupnost: 7 dnů
  • Katalogové číslo: TRO-AKCE
  • Naše cena: 13.990  Kč s DPH
    11.562 Kč bez DPH
Taštičková matrace ARABELA 1+1 ZDARMA
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálTaštičkové pružiny / kokosové desky
Výška s potahem24 cm
Nosnost140 Kg
Tuhoststřední / tvrdá
Anatom. zón7
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženídesku nebo pevný rošt
Záruka5 let
NovinkaAno

Štítky

AKCE 1+1 ZDARMA. Luxusní oboustranná partnerská matrace s anatomickými zónami, které poskytují individuální oporu zvláště v oblasti hlavy, ramen, trupu, boků a noh.

Taštičková matrace ARABELA 1+1 ZDARMA - Luxusní oboustranná partnerská matrace s anatomickými zónami, které poskytují individuální oporu zvláště v oblasti hlavy, ramen, trupu, boků a noh. Díky použitému jádru z taškových pružin zaručuje ideální oporu Vaší páteře. Taškové jádro se skládá z cca 384 ks jednotlivých soudečkových pružin, které jsou uloženy v samostatných textilních sáčcích. Strana HARD je konstruovaná pro klienty preferující tvrdší lůžko nosnost je podpořena kokos-latexovou rohoží z 100 % přírodních vláken palmy kokosové. Měkčí strana (SOFT) je konstruovaná pro uživatele   preferující měkčí lůžko. Ložné plochy matrace z obou stran jsou opatřeny zónovou profilací. Matrace je vhodná pro páry s váhovým rozdílem. Matrace při vývoji prošla 80.000x testováním. Díky systému AirForce je možno matraci uložit i na méně prodyšný podklad (např. sololitová deska). PŘI ZAKOUPENÍ JEDNOHO KUSU MATRACE DOSTANETE DRUHOU AUTOMATICKY ZDARMA. Doporučené uložení matrace na laťkový rošt nebo pevnou desku.


Potah matrace Welnes - Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Potahy je snímatelný a konstrukčně řešený ze dvou samostatných polovin. Pratelný na 60°C.

 

Další fotografie:

Taštičková matrace ARABELA 1+1 ZDARMA
Zboží Taštičková matrace ARABELA 1+1 ZDARMA je zařazeno v kategorii Matrace AKCE

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.