Sendvičová matrace MAXI rozměr 80x195cm potah Relaxtic

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Relaxtic
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: TRO-9
  • Naše cena: 3.690  Kč s DPH
    3.050 Kč bez DPH
Sendvičová matrace MAXI
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálFLEXIFOAM / RE pěna
Výška s potahem15 cm
Nosnost130 Kg
Tuhoststřední / spíše tvrdá
Anatom. zón7
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný laťkový i lamelový rošt
Záruka5 let

Matrace má na ložné ploše anatomické tvarování, které zajišťuje lehkou masáž a způsobuje relaxaci zádových svalů a účinně předchází bolestem zad a ztuhlosti svalů šíje.

Sendvičová matrace MAXI - Kvalitní sendvičová matrace opatřená snímatelným potahem s plastickým proševem. Jádro je tvořeno zónovým flexi sendvičem, který zajišťuje ideální polohu páteře v průběhu spánku. Matrace má na ložné ploše anatomické tvarování, které zajišťuje lehkou masáž a způsobuje relaxaci zádových svalů a účinně předchází bolestem zad a ztuhlosti svalů šíje. Masážní nopky příznivě ovlivňují prokrvení pokožky. Středová výztuha dává jádru přirozenou tuhost. Matrace má vynikající ortopedické vlastnosti prověřené přístrojem Ergo Check. Doporučené uložení matrace na pevný lamelový rošt.

Matrace je opatřena snímatelným potahem Relaxtic - prodyšná, velmi vzdušná látka v bílé barvě, příjemná na dotek. Potah je prošívaný dutým vláknem. Je možné prát v pračce do teploty 60°C.

Zboží Sendvičová matrace MAXI je zařazeno v kategorii Matrace sendvičové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.