Rošty motorové

Motorové rošty s možností plynulého polohování hlavy a nohou, pomocí jednoho, případně dvou motorů. Některé rošty nabízejí velice široký rozsah polohování a to až do polohy v sedě, která umožňuje maximální odpočinek a příjemnou polohu při čtení. Nabízíme pouze kvalitní, spolehlivé a ověřené výrobky, od standardních až po komfortní provedení.

   
Rošt DOUBLE EXPERT MOTOR

Luxusní lamelový rošt, kde polohování roštu je poháněno elektromotorem s dálkovým ovladačem. Rošt má 28 lamel uložených v gumových výkyvných pouzdrech.

7.500 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt PARIS HN 6V MOTOR

Vysoce kvalitní lamelový rošt s polohováním pomocí 2 motorů. Rošt má 28 fóliovaných ...

14.105 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt DANIEL HN 5V MOTOR

Kvalitní lamelový rošt s polohováním pomocí motoru. Rošt má 28 lamel uložených ve výkyvných kaučukových pouzdrech. Nastavení tuhosti ve střední čás...

7.630 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt VARIO SILVER MOTOR

Kvalitní motorový lamelový rošt s dálkovým ovládáním plynule polohovatelný pomocí dvou elektromotorů.

7.970 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt PRIMAFLEX MOTOR

Motorem polohovaný lamelový rošt Primaflex Motor s dálkovým ovládáním pro snadné a pohodlné nastavení roštu je vybaven 28 lamelami, které jsou uloženy...

6.990 Kč Dostupnost: 1 týden
Detaily k produktu
Motorový lamelový rošt SIRIUS MOTOR
 

Exkluzivní motorový rošt s polohováním pomocí 2 motorů. Motorový rošt je osazen 42 lamelami uloženými v nadstandardních výkyvných kaučukových pouzdrech....

10.999 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový lamelový rošt SARGAS HN

Exkluzivní motorový lamelový rošt s možností polohování pomocí 2 motorů. K obsluze slouží d...

14.284 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový lamelový rošt ORION MOTOR

Kvalitní motorový lamelový rošt s 28 lamelami usazenými ve zdvojených výkyvných kaučukových pouzdrech. Ovládání roštu se provádí dotykovým panelem.

6.801 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Motorový lamelový rošt LIBRA MOTOR

Kvalitní motorový lamelový rošt s 28 lamelami usazenými ve zdvojených výkyvných kaučukových ...

7.392 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Email
Telefon
Doprava zdarma

Aktuality

 • Úložný prostor postele řešený netradičním způsobem

  Nové řešení představuje úložný prostor, který je umístěn mezi bočnicemi. Bočnice jsou v tomto případě vysoké 25 cm, což skýtá dostatek prostoru pro uložení lůžkovin. Do takového úložného prostoru přistupujete klasicky, za pomoci výklopných roštů.

   
 • Postelez masivu s přirozenou kresbou dřeva

  Nově jsme zařadili do sortimentu postele s přirozenou kresbou dřeva. Stále vzrůstající obliba přírodních materiálů a přirozeného vzhledu dřevěného nábytku nás inspirovala k rozšíření sortimentu o nové krásné postele.

  Povrchová úprava těchto postelí je provedena čirou pryskyřicí, díky čemuž dojde k zvýraznění a posílení přirozené kresby dřeva.

   
 • Nová zvýšená postel Sandra s robustní konstrukcí a výškou po horní hranu bočnice 50 cm.

  Vzhledem k rostoucímu zájmu o zvýšené postele jsme rozšířili naši nabídku o novou postel SANDRA, která splní požadavky klientů na zvýšenou ložnou plochu pro usnadnění vstávání.

  Postel Sandra reprezentuje českou kvalitu, prvotřídní zpracování a kvalitní požité materiály. Hlavní výhodou postele je zvýšená ložná plocha a výška 50 cm od země po horní hranu postranice.

   

Rošty v AKCI

Lamelový rošt DOUBLE KLASIK akce
 

Luxusní pevný lamelový rošt s 28 lamelami šíře 38 mm. Lamely jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky...

1.380 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Polohovací rošt DOUBLE EXPERT akce

Luxusní lamelový rošt s polohováním hlavy a nohou. Rošt má 28 lamel uložených v gumových výkyvných pouzdrech, jejichž anatomické uspořádání kopíruje křivky t...

2.050 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Motorový rošt ERGO BLACK MOTO akce

Kvalitní motorový lamelový rošt s dálkovým ovládáním plynule polohovatelný pomocí dvou elektromotorů umístěných v jednom bloku.

5.660 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Lamelový rošt FÉNIX CLASSIC AKCE

Luxusní pevný lamelový rošt s 26 lamelami. Lamely jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky těla a má příz...

1.090 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Lamelový rošt FÉNIX RELAX AKCE

Luxusní polohovací lamelový rošt s 26 lamelami. Lamely jsou uloženy ve výkyvných gumových pouzdrech. Anatomické uspořádání lamel kopíruje křivky těla a...

1.490 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Lamelový rošt DOUBLE XXL AKCE
 

Velice masivní, pevný a odolný lamelový rošt s 28 lamelami šíře 38 mm. Lamely jsou zesíleny a přizpůsobeny pro nosnost roštu do 160 kg.

2.280 Kč Dostupnost: Skladem
Detaily k produktu

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.