Pružinové matrace Taštičkové

Pružinové matrace s taštičkovými pružinami obsahují cca 384 kusů pružin v matraci o rozměru 90x200cm. Taštičkové pružiny jsou samostatně uloženy v textilních sáčcích (pružiny se vzájemně nedotýkají), jednotlivé sáčky jsou propojeny a pro zvýšení stability jádra fixovány vrstvou netkané textilie. Taštičkové matrace mají velmi dobrou bodovou elasticitu, vynikající ortopedické vlastnosti a poskytují individuální oporu páteře.

   
Zdravotní pružinová matrace MANON

Luxusní zdravotní pružinová matrace, jejíž jádro tvoří hustá síť mikrotaštičkových pružin ve vlastních pouzdrech.

5.606 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Pružinová matrace ZLATA PLUS

Klasická matrace z taštičkových pružin. Jádro je tvořeno systémem pružin (6 závitů), které jsou samostatně zašity v textilních sáčcích (377 ks u rozměru...

4.409 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Matrace JANA
 

5 zónová taštičková matrace se 700 Ks taštičkových pružin. Matrace je oboustranná se zimní a letní stranou.

6.167 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Matrace ROSA
 

5 zónová taštičková matrace se 700 Ks taštičkových pružin. Otočením matrace volíte mezi měkčí nebo tužší stranou.

6.714 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Matrace PREMIUM
 

Matrace nejvyšší třídy  vyvinutá na základě dlouholetých zkušeností ve výrobě matrací pro zdravé spaní. Spojením různých typů špičkových materiálů je vytvořena ...

15.873 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Taštičková matrace ARABELA
 

Luxusní oboustranná partnerská matrace s anatomickými zónami, které poskytují individuální oporu zvláště v oblasti hlavy, ramen, trupu, boků a noh....

13.990 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Taštičková matrace BERETA

Kvalitní taštičková matrace Bereta se systémem AirForce

11.090 Kč Dostupnost: 2-3 týdny
Detaily k produktu
Email
Telefon
Doprava zdarma

Aktuality

 • Tloušťka matrace

  Tloušťka matrace a materiál ze kterého je vyrobena, má zajistit nejen dostatečnou nosnost, pružnost kvalitní podporu páteře, ale také správnou termoregulaci.

   
 • Matrace na míru

  Téměř všechny matrace v našem sortimentu lze vyrobit na míru. S rostoucími požadavky na matrace na míru, tuto možnost nabízí všichni výrobci matrací, které máme v našem specializovaném eshopu.

   
 • Matrace z líných pěn

  Matrace z paměťových pěn (líných pěn) představují nový trend ve zdravém spaní a pro lidi kteří trpí bolestmi zad představují prostředek pro zkvalitnění spánku. Pokud požaduje absolutní špičku mezi výrobci, zvolte matrace řady tempur.

   

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.