Postelez masivu s přirozenou kresbou dřeva

21. leden 2013

Nově jsme zařadili do sortimentu postele s přirozenou kresbou dřeva. Stále vzrůstající obliba přírodních materiálů a přirozeného vzhledu dřevěného nábytku nás inspirovala k rozšíření sortimentu o nové krásné postele.

Povrchová úprava těchto postelí je provedena čirou pryskyřicí, díky čemuž dojde k zvýraznění a posílení přirozené kresby dřeva.

Nově jsme zařadili do sortimentu postele s přirozenou kresbou dřeva. Stále vzrůstající obliba přírodních materiálů a přirozeného vzhledu dřevěného nábytku nás inspirovala k rozšíření sortimentu o nové krásné postele.

Dobré řemeslné zpracování, praktická a stabilní konstrukce dnes již nestačí. Klade se stále větší důraz nejen na barevné provedení (odstíny moření), ale také na přirozený vzhled a kresbu dřeva.postel-sigma-buk-jadrovy.jpg

Jako příklad uvádím postel Sigma 1, která je na fotografii v provedení buk jádrový. Povrchová úprava uvedené postele je provedena čirou pryskyřicí, díky čem

postel-laura-buk-jadrovy.jpg

už do

jde k zvýraznění a posílení přirozené kresby dřeva.  Za zhlédnutí stojí také postele Laura 1 a Marea.

Další zajímavostí je rozšíření a vytvoření kategorie postelí z exotického dřeva. V uvedené kategorii najdete postele z amerického ořechu, který je charakteristický kontrastním vzorem. Pro dokreslení představivosti, doporučujeme navštívit kategorii postelí z exotického dřeva.

postel-galia-americky-orech.jpg

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.