Postel z masivu LEONA R1 rozměr 200x200cm odstín buk 82 třešeň tmavá

  • Rozměr: 200x200cm
  • Odstín: buk 82 třešeň tmavá
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: MIR-LEA 2B0920
  • Naše cena: 14.093  Kč s DPH
    11.648 Kč bez DPH
Postel z masivu LEONA R1
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Výška čela95 cm
Vnější šířka96,107,127,147,167,187,207 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Výška postranice45 cm od země
Úložný prostorvýklop - lze dokoupit
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Postel z masivu vhodná do široké palety interiérů ložnic. Leona R1 je vyrobena z masivního buku cink.

Postel z masivu LEONA R1 - Krásná buková postel v provedení (buk cink - parketový design) se svisle lamelovým čelem. U této varianty postele jsou nohy v klasickém provedení. Tloušťka bočnic a čel je 2,5cm. Postel lze přizpůsobit barevným představám vaši ložnice. K tomu využijete širokou paletu volitelných odstínů dřeva. Postel na fotografii je v odstínu 10. Postel je dodávána ve standardních šířkách a délkách. Za příplatek lze postel dodat i v prodloužených délkách. Výška ložné plochy lůžka je stavitelná v několika polohách v rozmezí 7 cm.  V konfiguraci postele lze za příplatek objednat zvýšenou variantu o 5 cm pro usnadnění vstávání. V tomto provedení je postel vysoká od země po horní hranu postranice 50 cm.

Další zajímavostí u této postel je možnost dodání s vestavěným úložným boxem MAX a bočně výklopnými rošty. Box lze použít jak pro variantu jednolůžko, tak pro variantu dvojlůžka. Výklopné rošty jsou složeny z 28 ks lamel.

K posteli lze v příslušenství dokoupit řadu doplňků a z nich sestavit celou ložnici. Noční stolky, komody, skříně, zrcadla...

Postel bez zakoupení úložného prostoru MAX je dodávaná bez roštů. Matrace nejsou součástí postele.

 

Další fotografie:

Postel z masivu LEONA R1
Postel z masivu LEONA R1
Postel z masivu LEONA R1
Zboží Postel z masivu LEONA R1 je zařazeno v kategorii Bukové postele

Dřevěné postele z masivu

Precizně zpracované dřevěné postele z masivu jsou základem zdravého spánku a odpočinku. Dřevěné postele v našem sortimentu, jejich konstrukční řešení a design byly navrženy s cílem poskytnout kvalitní zdravý a klidný spánek.

 

INFOBOX

Postele z masivního dřeva

Postele z masivního dřeva jsou stále populární. Díky svému zpracování a spojení s přírodním materiálem budou mít vždy své zákazníky. Dřevěné postele z masivu se neustále vyvíjejí nejen z hlediska designu, ale také konstrukčního řešení. U většiny výrobců lze upravit výšku ložné plochy do několika poloh. Dále lze k dřevěným postelím z masivu přikoupit řadu doplňků a sestavit tak celou ložnici. Sortiment dřevěných postelí neustále doplňujeme a rozšiřujeme o kvalitní a tradiční české výrobce.

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.