Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty rozměr 160x200cm odstín buk 10 přírodní

  • Rozměr: 160x200cm
  • Odstín: buk 10 přírodní
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: MIR-LIV B0920 AKCE
  • Běžná cena s DPH : 36.965 Kč
  • Naše cena: 31.965  Kč s DPH
    26.418 Kč bez DPH
Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasiv buk
Výška čela96 cm
Vnější šířka169,189,209 cm
Vnější délka208,218,228 cm
Výška postranice45 cm od země
Úložný prostorv ceně
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
Materiál masiv buk

Jedním z nejvyužívanějších druhů dřeva k výrobě nábytku a postelí je buk. Jeho síla spočívá v prostém, obyčejném vzhledu a v kombinovatelnosti s jinými druhy dřeva. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Postel Livia 2 ve zvýhodněném setu. Doprava ZDARMA v rámci ČR.

Postel LIVIA 2 + 2 MATRACE + 2 ROŠTY - Krásná buková postel se zajímavou konstrukcí a širokou paletou volitelných odstínů dřeva. Postel na fotografii je v odstínu 96. Postel je dodávána ve standardních šířkách a délkách. Za příplatek lze postel dodat i v prodloužených délkách. Výška ložné plochy lůžka je stavitelná v několika polohách v rozmezí 7 cm. 

Úložný prostor u této postele je skrytý za bočnicí. Není jako u jiných postelí tvořen úložným boxem sahajícím až na zem, ale je nižší a schován za bočnicí. Tato postel díky této unikátní konstrukci působí vzdušněji. Výklopné rošty jsou složena z 28 ks lamel.

2 x matrace ZOJA - Kvalitní 5 zónová oboustranná matrace s rozdílnou tuhostí stran a ideální podporou pro tělo uživatele. 5 zónová profilace zajišťuje uvolnění svalstva během spánku. Každá strana matrace má jinou tuhost a proto umožňuje výběr měkčího, nebo tužšího ležení.Výška matrace 17 cm. Potah matrace SNOW zajišťuje dostatečný odvod vlhkosti z těla uživatele.

2 x výklopné rošty - Rošty se vyklápí z čelní stran postele za pomoci plynokapalinových pístů.

Cena postelového kompletu je včetně DOPRAVY.

K posteli lze v příslušenství dokoupit řadu doplňků a z nich sestavit celou ložnici. Noční stolky, komody, skříně, zrcadla...

Další fotografie:

Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty
Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty
Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty
Zboží Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty je zařazeno v kategorii Postele AKCE

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.