Postel LEON rozměr, varianta 180x200cm odstín Bříza

  • Rozměr, varianta: 180x200cm
  • Odstín: Bříza
  • Dostupnost: 3-4 týdny
  • Katalogové číslo: BMB-8
  • Naše cena: 10.308  Kč s DPH
    8.519 Kč bez DPH
Postel LEON
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiállamino
Výška čela73 cm
Vnější šířka209 cm
Vnější délka229 cm
Tloušťka materiálu3,5 cm
Výška postranice33 cm od země
Úložný prostoršuplík - lze dokoupit
Záruka2 roky
Materiál lamino

Laminované dřevotřískové desky jsou velice oblíbeným materiálem při výrobě nábytku, skříní, nočních stolků a postelí. Desky jsou potaženy fóliemi v široké paletě odstínů, dekorů a struktur. Vzhledem ke své příznivé ceně, velkému výběrů odstínu představují laminované desky jeden ze základních materiálů pro nábytkářský průmysl a  vybavení interiérů.

Stabilní a pevná postel v moderním designu, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. V nabídce je pět variant dekoru: hrušeň planá, bříza, akát, bělené dřevo a ořech Aida.

Postel LEON - Stabilní a pevná postel v moderním designu, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Postel je vyráběna z lamina o síle 3,5 cm. Tloušťka lamina 3,5 cm u čel a bočnic zajišťuje pevnost a stabilitu postele. Vzdálenost od podlahy k horní hraně postranice je 33,2 cm. Hloubka zapuštění nosných lišt pod rošty postele od horní hrany postranice je stavitelná v rozsahu 7-14 cm. Postel má oprávnění používat značku česká kvalita. Nabízíme 7 varianty dekoru: hrušeň, bříza , akát, buk, bělené dřevo, calvados a ořech aida. K posteli je možné objednat z výběru doplňků - úložné prostory ve formě zásuvky, komody, skříně. V přiloženém souboru naleznete další varianty skříní, včetně jejich cen. Ceny postelí jsou uvedeny bez nočních stolků, matrací a roštů.

Novinkou u této postele je možnost přikoupení velmi praktické přistýlky. Přistýlka se zasouvá a vysouvá z boční strany postele a po jejím vysunutí se velmi jednoduše rozloží na praktické samostatní jednolůžko. Cena zahrnuje přistýlku včetně bočního a čelního zaslepení v dezénu postele. Přistýlka je univerzální pro šířky postele 90,160,180 cm. Přistýlku vyberete zaškrtnutím v konfiguraci postele.

Další fotografie:

Postel LEON
Postel LEON
Postel LEON
Postel LEON
Postel LEON
Zboží Postel LEON je zařazeno v kategorii Postele z lamina a dýhy

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.