Postel buk cink DANIA 2

  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: BMB-MP602
  • Naše cena: 14.849  Kč s DPH
    12.272 Kč bez DPH
Postel buk cink DANIA 2
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními

Oblíbená postel v moderním designu vyrobená z masivního buku cink.U této postele lze vybírat ze 3 variant čel.

Postel buk cink DANIA - Oblíbená postel v moderním designu vyrobená z masivního buku cink. Zadní čelo postele je vyrobeno z masivu o síle 4 cm. Tuhost a stabilita postele je podpořena profilovou střednicí, díky které není nutné používat středovou nohu. U této postele lze vybírat v konfiguraci ze 3 variant čel. Nabízíme 7 variant barevného provedení: vosk, přírodní buk lak, tónování na mahagon, tmavý ořech, jabloň, bordó, olši. K posteli je možné objednat z výběru doplňků noční stolky, komody, skříně, úložné prostory. V přiloženém souboru naleznete další varianty skříní, včetně jejich cen. Ceny postelí jsou uvedeny bez roštů a matrací.
Zboží Postel buk cink DANIA 2 je zařazeno v kategorii Bukové postele

Dřevěné postele z masivu

Precizně zpracované dřevěné postele z masivu jsou základem zdravého spánku a odpočinku. Dřevěné postele v našem sortimentu, jejich konstrukční řešení a design byly navrženy s cílem poskytnout kvalitní zdravý a klidný spánek.

 

INFOBOX

Postele z masivního dřeva

Postele z masivního dřeva jsou stále populární. Díky svému zpracování a spojení s přírodním materiálem budou mít vždy své zákazníky. Dřevěné postele z masivu se neustále vyvíjejí nejen z hlediska designu, ale také konstrukčního řešení. U většiny výrobců lze upravit výšku ložné plochy do několika poloh. Dále lze k dřevěným postelím z masivu přikoupit řadu doplňků a sestavit tak celou ložnici. Sortiment dřevěných postelí neustále doplňujeme a rozšiřujeme o kvalitní a tradiční české výrobce.

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.