Patrové postele a palandy nejen do dětských i studenstkých pokojů

Patrové postele, dětské patrové postele a palandy z výběrového smrkového, bukového, nebo borovicového masivu pro zdravé spaní. Patrové postele jsou ošetřeny ekologickým vodou ředitelným lakem, případně je lze dodat i bez povrchové úpravy pro možnost vlastního moření. Kvalitní zpracování a masivní dřevěná konstrukce zajišťuje jejich dlouhou životnost.

   
Dětská patrová postel z borovice TOM

Dětská patrová postel TOM je doplněna ozdobnými vyřezávanými symboly. Konstrukce je v odstínu borovice natural, doplňky vzelené barvě.

11.750 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Dětská patrová postel JIŘINA
 

Dětská patrová postel JIŘINA je doplněna ozdobnými vyřezávanými symboly a stane se krásným doplňkem každého dětského pokoje.

11.170 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Dětská patrová postel z borovice IRMA
 

Dětskou patrovou postel IRMA lze objednat ve 4 odstínech moření. Postel na fotografii je v odstínu borovice olše.

10.710 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Dětská patrová postel z borovice KARMEN

Dětská patrová postel z borovice KARMEN je doplněna ozdobnými vyřezávanými symboly. Konstrukce je v odstínu borovice bílá, doplňky v modré barvě.

10.520 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Dětská patrová postel JULIE
 

Dětská patrová postel JULIE je doplněna ozdobnými vyřezávanými symboly a stane se krásným doplňkem každého dětského pokoje. Velikost ložné plochy č...

11.620 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Dětská patrová postel z borovice KAMIL
 

Tato dětská patrová postel z borovice poskytuje prostor pro fantazii při hraní, skládá se z jedné lůžkové části na poschodí a spodní prostor se dá ...

8.859 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Dětská patrová postel z borovice DAG
 

Dětskou patrovou postel DAG lze objednat ve 4 odstínech moření. Postel na fotografii je v odstínu borovice bílá.

10.310 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Dětská patrová postel z borovice MARINA
 

Dětská patrová postel MARINA je doplněna ozdobnou kresbou, která dodá postýlce nevšední vzhled. Velikost ložné plochy činí 80x190 cm.

11.360 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Patrová postel KIM

Atraktivní patrová postel v přírodním provedení s výškou 165cm. Cena postele je včetně pěnových mat...

12.990 Kč Dostupnost: Skladem
Detaily k produktu
Dětská patrová postel JAKUB
 

Dětská patrová postel JAKUB se stane krásným doplňkem každého dětského pokoje. Velikost ložné plochy činí 80x190 cm.

11.401 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Dětská patrová postel KATKA
 

Dětská patrová postel KATKA je zajímavá možností kombinovat různé odstíny barev mezi rámem a výplněmi patrové postele. Velikost ložné plochy činí 80x...

11.780 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu

Postele v AKCI, zvýhodněné SETY

Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty

Postele + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty. Postel Aspena je ukázkou kvalitního zpracování v kombinaci s krásným designem. V příslušenství můžete přiko...

25.199 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty

Set obsahuje bukovou postel IVU + 2 matrace + 2 výklopné rošty.

26.490 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty

Postel Livia 2 ve zvýhodněném setu. Doprava ZDARMA v rámci ČR.

31.965 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Zvýhodněný set postele SIRACUSA + 2 matrace + 2 rošty

Zvýhodněný set postele SIRACUSA + 2 matrace + 2 rošty. Dopravné zdarma v rámci ČR.

26.251 Kč Dostupnost: 4-5 týdnů
Detaily k produktu
Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY
 

Atraktivní postel v setu se 2 matracemi a 2 rošty.

21.538 Kč Dostupnost: 4-5 týdnů
Detaily k produktu

Patrové postele a jejich odlišnosti

S patrovými postelemi se v současnosti nejčastěji setkáte v dětských pokojích. Patrové postele (palandy) jsou velice užitečné pokud řešíte problém s menší podlahovou plochou dětského pokoje, nebo místnosti. Vhodným začleněním patrové postele do dětského pokoje  (palandy) maximalizujete využití jeho podlahové plochy. Navíc jsou palandy mezi dětmi velice oblíbené. Jednou z prvních věcí, kterou se patrové postele liší je použitý materiál. V současnosti se v naši nabídce setkáte s patrovkami ze smrkového, bukového, nebo borovicového masivu. U patrových postelí z borovicového masivu si můžete vybírat z řady odstínů moření dle přiložených vzorníků. Postele z bukového a smrkového masivu jsou povrchově ošetřeny bezbarvým vodou ředitelným lakem. U smrkových postelí umožňuje výrobce dodání bez povrchové úpravy, pro možnost vlastního moření.

Dalším parametrem kterým se mezi sebou liší je jejich výška. V nabídce najdete palandy vysoké od 160 do 190 cm. Co se týká šířek a délek ložných ploch tak v současnosti většina výrobců nabízí nejen standardní rozměry, ale také možnost atypických rozměrů ložných ploch lůžek.

Některé z patrových postelí nabízejí možnost rozložení na 2 samostatná jednolůžka, což oceníte s měnícími se potřebami a požadavky dětí. Dalším velice zajímavým konstrukčním řešením, se kterým se u paland setkáte je možnost vysunutí třetího příležitostného lůžka. Tuto možnost nabízí postele (MONTY, DARYN, CODY). Jedná se o patrové postele s přistýlkou.

Výrobci a konstruktéři patrových postelí pamatují i na úložné prostory. U většiny paland jsou úložné prostory řešeny dvěma samostatnými zásuvkami.

Matrace u patrových postelí jsou uloženy na laťkových roštech, které jsou mezi sebou spojeny látkovými popruhy, pro zajištění pravidelnosti rozestupů jednotlivých laťěk roštu. Tato forma roštů zajišťuje dostatečnou schopnost odvětrání spodní strany matrace.

Samozřejmostí u našich dodavatelů patrových postelí  je nejen precizní řemeslné zpracování, ale také promyšlené a bezpečné konstrukční řešení všech postelí v naši nabídce.

Email
Telefon
Doprava zdarma

INFOBOX

Palandy a patrové postele vhodné do dětských pokojů pro široké spektrum zákazníků. K patrovým postelím (palandám) lze přikoupit řadu doplňků, jako jsou psací stoly, praktické odkládací poličky, skříně, komody a sestavit tak celý dětský pokojíček.

Barevná provedení, která si lze vybrat u patrových postelí doplní a barevně sladí patrovu postel s výmalbou v dětském pokoji. Dětské patrové postele jsou mezi našimi zákazníky vyhledávaným artiklem.

Aktuality

 • Úložný prostor postele řešený netradičním způsobem

  Nové řešení představuje úložný prostor, který je umístěn mezi bočnicemi. Bočnice jsou v tomto případě vysoké 25 cm, což skýtá dostatek prostoru pro uložení lůžkovin. Do takového úložného prostoru přistupujete klasicky, za pomoci výklopných roštů.

   
 • Postelez masivu s přirozenou kresbou dřeva

  Nově jsme zařadili do sortimentu postele s přirozenou kresbou dřeva. Stále vzrůstající obliba přírodních materiálů a přirozeného vzhledu dřevěného nábytku nás inspirovala k rozšíření sortimentu o nové krásné postele.

  Povrchová úprava těchto postelí je provedena čirou pryskyřicí, díky čemuž dojde k zvýraznění a posílení přirozené kresby dřeva.

   
 • Nová zvýšená postel Sandra s robustní konstrukcí a výškou po horní hranu bočnice 50 cm.

  Vzhledem k rostoucímu zájmu o zvýšené postele jsme rozšířili naši nabídku o novou postel SANDRA, která splní požadavky klientů na zvýšenou ložnou plochu pro usnadnění vstávání.

  Postel Sandra reprezentuje českou kvalitu, prvotřídní zpracování a kvalitní požité materiály. Hlavní výhodou postele je zvýšená ložná plocha a výška 50 cm od země po horní hranu postranice.

   

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.