Partnerská matrace NINA 2014 rozměr 80x195cm potah Intense

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Intense
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: TRO-1
  • Naše cena: 9.990  Kč s DPH
    8.257 Kč bez DPH
Partnerská matrace NINA 2014
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Potah
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálLÍNÁ pěna / STUDENÁ pěna
Výška s potahem20 cm
Nosnost130 Kg
Tuhoststřední / spíše tvrdá
Anatom. zón3
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný i polohovací rošt
Záruka5 let

Sendvičová matrace konstruovaná dle fyziologických potřeb muže a ženy. Jádro matrace tvoří kombinace různých gramáží studených a líných pěn. Tato kombinace poskytuje jedinečné ortopedické vlastnosti širokému spektru uživatelů.

Partnerská matrace NINA 2014 - Sendvičová matrace konstruovaná dle fyziologických potřeb muže a ženy. Vynikající pohodlí a ortopedické vlastnosti, jednoduchá, odolná a vysoce vzdušná konstrukce s nelepeným hřebenovým spojem. Partnerská matrace NINA přináší nově benefit volby profilace Classic (rovná) nebo Relax (jemné masážní nopky) pouhým otočením. Jádro ze studených a líných pěn poskytuje jedinečné ortopedické vlastnosti širokému spektru uživatelů. Líná pěna v nejzatíženější (bederní) oblasti při kontaktu s lidským tělem optimalizuje svoji tuhost dle absorbovaného tepla.


Potah matrace tvoří speciální materiál Intense
s povrchovou úpravou vláken, červená strana pro ženy (zahřeje) a modrá pro muže (s chladivým efektem) .Potah je snímatelný, vyrobený ze dvou samostatných polovin, pratelný do teploty 60°C.

Další fotografie:

Partnerská matrace NINA 2014
Zboží Partnerská matrace NINA 2014 je zařazeno v kategorii Matrace líná pěna

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.