Nová zvýšená postel Sandra s robustní konstrukcí a výškou po horní hranu bočnice 50 cm.

17. říjen 2012 21.28

Vzhledem k rostoucímu zájmu o zvýšené postele jsme rozšířili naši nabídku o novou postel SANDRA, která splní požadavky klientů na zvýšenou ložnou plochu pro usnadnění vstávání.

Postel Sandra reprezentuje českou kvalitu, prvotřídní zpracování a kvalitní požité materiály. Hlavní výhodou postele je zvýšená ložná plocha a výška 50 cm od země po horní hranu postranice.

Nová zvýšená postel Sandra s robustní konstrukcí a výškou po horní hranu bočnice 50 cm.

Vzhledem k rostoucímu zájmu o zvýšené postele jsme rozšířili naši nabídku o nový model postele, který splní požadavky klientů na zvýšenou ložnou plochu pro usnadnění vstávání.

Postel Sandra reprezentuje českou kvalitu, prvotřídní zpracování a kvalitní požité materiály. Postel je vyrobena z masivního bukového dřeva v parketovém designu (buk cink). Za zmínku stojí i nadstandardní tloušťka u čela a bočnic postele. Tloušťka čela 4 cm a bočnic 3 cm zajistí spolu s kvalitní konstrukcí stabilitu a pevnost. Postele splňuje nároky na zdravé spaní a spolu s kvalitní matrací a rošte splní všechny Vaše požadavky na odpočinek a relaxaci.

Povrchová úprava a moření do 6 odstínů umožní barevné přizpůsobení dle požadavků a moderních trendů. Postel Sandra je v nabídce zastoupena 2 variantami. První představuje klasické dvojlůžko bez úložných prostor. Druhou variantu představuje Sandra Výklop. Uveden= provedení je kompletní včetně úložných prostor a čelně, nebo bočně výklopných roštů.

U obou postelí můžete vybírat z rozměrů 160, nebo 180 x 200 cm.  Za příplatek lze objednat i prodloužené délky na 210 a 220 cm.

Pro bližší informaci klikněte na uvedené fotografie, nebo na názvy postelí nad nimi.

                 POSTEL SANDRA                                                   POSTEL SANDRA VÝKLOP

postel-s-uloznym-prostorem-sandra.jpg

postel-sandra.jpg

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.