Matrace STANDART 2014 rozměr 80x195cm potah Relaxtic

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Relaxtic
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: SLUM-9
  • Naše cena: 5.490  Kč s DPH
    4.538 Kč bez DPH
Matrace STANDART 2014
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálFLEXIFOAM
Výška s potahem18 cm
Nosnost130 Kg
Tuhostspíše tvrdá
Anatom. zón5
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný laťkový i lamelový rošt
Záruka5 let

Vysoce kvalitní sendvičová matrace, jejíž jádro tvoří speciální pěna Flexifoam® vysoké hustoty. Ložnou plochu představuje nopovaná deska složená z pěti různých pěn lišících se svou tuhostí.

Sendvičová matrace STANDART 2014 - Vysoce kvalitní sendvičová matrace, jejíž jádro tvoří specielní  pěna Flexifoam® vysoké hustoty. Ložnou plochu  představuje nopovaná deska složená z pěti různých pěn lišících se svou tuhostí. Rozmanitost pěn poskytuje co nejlepší ortopedické vlastnosti jednotlivým částem lidského těla, které mají odlišné požadavky na tvrdost lůžka. Nopky mají funkci masážních prvků. Matrace je vhodná pro osoby preferující tvrdší lůžko. Doporučené uložení na pevný lamelový rošt.

Matrace je opatřena snímatelným potahem Relaxtic - prodyšná, velmi vzdušná látka v bílé barvě, příjemná na dotek. Potah je prošívaný dutým vláknem. Je možné prát v pračce do teploty 60°C.

Další fotografie:

Matrace STANDART 2014
Zboží Matrace STANDART 2014 je zařazeno v kategorii Matrace sendvičové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.