Matrace MONNA PERFO rozměr 80x195cm potah Celina

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Celina
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: PUR-G4
  • Naše cena: 7.038  Kč s DPH
    6.120 Kč bez DPH
Matrace MONNA PERFO
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálLÍNÁ pěna / HR pěna
Výška jádra21 cm
Nosnost150 Kg
Anatom. zón7
Volitelné potahyAno
Potahsnímatelný
Praní dodle zvoleného potahu
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný i polohovací rošt
Záruka10 let na jádro
Charakteristika Potahová látka Celina

Základní verze tkané látky příjemné na dotek vyznačující se vysokou pevností. Potah je neprošitý a nesnímatelný.

Charakteristika Potahová látka Snow

Kvalitní pletená látka příjemná na dotek je zárukou vysoké hygieny lůžka a zdravého odpočinku. Potah je snímatelný a pratelný 60°C PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 100g.

Charakteristika Potahová látka Kristallblau

Kristallblau je zhotovená z elastického jemného materiálu. Vlastnosti této látky zaručují dostatečnou hygienu a jsou optimální pro využití k výrobě matrací. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Potah je SNÍMATELNÝ A PRATELNÝ NA 60°C PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

Charakteristika Potahová látka Tencel

Luxusní pletená látka, která absorbuje a odvádí vlhkost, rychle odvětrává, čímž zajišťuje vysokou hygienu matrace. Obsahuje přírodní produkt Lyocell - viskózové vlákno, které je získávané z celulózy, tzv. dřevní hmoty. Materiál je antibakteriální a je vhodný i pro lůžka alergiků. Opatřeno úpravou Sanitized – ochrana proti plísním a bakteriím. Potah je SNÍMATELNÝ a PRATELNÝ NA 60°C. PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g

Charakteristika Potahová látka Greenfirst

Luxusní pletená látka s bioaktivní úpravou na bázi přírodních rostlinných esencí (citron, levandule a eukalyptus) – 100% přírodní ochrana proti roztočům. Vhodné pro alergiky. Potah je SNÍMATELNÝ a PRATELNÝ NA 60°C PROŠITÝ ANTIALERGICKÝM PES ROUNEM 200g.

Ložnou plochu tvoří perforovaná líná pěna, nosnou část jádra tvoří deska z vysoce prodyšné a pružné pěny.

Zdravotní matrace MONNA PERFO - Luxusní matrace ze tří druhů vysoce kvalitních pěn. Mezi přednosti patří vysoký komfort a vzdušnost díky perforovaným deskám z kvalitních pěn.

Ložnou plochu tvoří perforovaná paměťová líná pěna, nosnou část jádra tvoří deska z vysoce prodyšné a pružné pěny. Spodní část matrace zpevní perforovaná deska z vybrané studené pěny o vysoké objemové hmotnosti. Nosnost matrace je 150kg a výška jádra 21cm. Záruka na jádro je 10let. Doporučené uložení na pevný nebo polohovací lamelový rošt.

 

V základním provedení je použit potah CELINA. Jedná se o základní verzi potahu z tkaných látek příjemných na dotyk. Tyto látky se vyznačují vysokou pevností oproti pleteným látkám. Potah je nesnímatelný.

Zboží Matrace MONNA PERFO je zařazeno v kategorii Matrace líná pěna

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.