Matrace KLIMAGEL SOFT/HARD rozměr 80x195cm potah Bamboo

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Bamboo
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: SLUM-G2
  • Naše cena: 13.990  Kč s DPH
    11.562 Kč bez DPH
Matrace KLIMAGEL SOFT/HARD
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálSTUDENÁ pěna / gelové segmenty
Výška s potahem26 cm
Nosnost130 Kg
Tuhoststřední / tvrdá
Anatom. zón7
Oboustranná matraceAno
Volitelné potahyAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný laťkový i lamelový rošt
Záruka5 let

Luxusní sedmi zónová matrace z kombinace studené pěny v kombinaci s gelovými segmenty v oblasti ramen a beder.

Matrace KLIMAGEL SOFT/HARD - Luxusní sedmi zónová matrace z kombinace studené pěny v kombinaci s gelovými segmenty v oblasti ramen a beder. Rozložení gelových výplní kopíruje křivky těla a díky unikátní vlastnosti materiálu geltech rozkládat tlak působí vyrovnávajícím účinkem, který má vliv především na uvolnění svalového napětí. Druhým materiálem, ze kterého je složena matrace je Studená pěna s otevřenou buněčnou strukturou. Tyto buňky jsou schopné odvádět přebytečné teplo, proto se na matraci uživatel nadměrně nepotí. Pěnu tvoří větší buňky se silnější stěnou, což má vliv především na mechanické vlastnosti pěny. Studená pěna vyniká svou výbornou bodovou elasticitou, tvarovou stálostí a dlouhou životností. Gelová matrace je vhodná pro široké spektrum uživatelů. U této matrace si můžete zvolit umístění gelových segmentu na stranu HARD, nebo na stranu SOFT. Uveďte do poznámky v objednávce. Doporučené uložení matrace na laťkový nebo lamelový rošt.

U matrace lze volit mezi 4 různými druhy potahů bez příplatku. Veškeré volitelné potahy jsou konstruovány ze dvou samostatných polovin a tím je dosaženo snadné údržby, a možnosti praní v domácích pračkách na 60°C. Všechny potahy mají luxusní vzhled, vysokou gramáž proševu a jsou velice příjemné na dotek.

Zboží Matrace KLIMAGEL SOFT/HARD je zařazeno v kategorii Matrace gelové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.