Matrace HEUREKA PLUS 20 cm rozměr 80x195cm potah Kašmír

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Kašmír
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: TRO-121
  • Naše cena: 6.990  Kč s DPH
    5.777 Kč bez DPH
Matrace HEUREKA PLUS 20 cm
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálFLEXIFOAM
Výška s potahem20 cm
Nosnost130 Kg
Tuhostspíše měkká / spíše tvrdá
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný i polohovací rošt
Záruka5 let

Skvělá matrace s vynikajícími ortopedickými vlastnostmi. Oboustranná matrace s rozdílnou tuhostí stran.

Matrace HEUREKA PLUS 20cm - Partnerská oboustranná matrace vhodná pro širokou škálu zákazníků. Jádro matrace je vyrobeno z různých pěn Flexifoam, které dodávají matraci vysokou elasticitu, vzdušnost a odolnost. Matrace se vyznačuje výbornými ortopedickými vlstnostmi.  Výška 20 cm napomáhá vstávání i hůře pohyblivým lidem. Měkčí strana SOFT (zelená) v provedení Classic (masivní, bez profilace). Tužší strana HARD (oranžovo-žlutá zónová) v provedení Wellness (jemná masážní profilace). Stabilizační vrstvy z pěny RE dodávají jádru stabilitu a přirozenou tuhost i při plné zátěži. Doporučené uložení matrace na pevný i polohovací lamelový rošt.

Potahovou látku matrace tvoří potah Kašmír. Potahová látka vyniká hebkostí, snadnou údržbou a vhodností pro alergiky. Potah vyniká skvělými izolačními vlastnostmi a napomáhá odbourávat pocit studených nohou. Potah je snímatelný a pratelný do 60°C..

Další fotografie:

Matrace HEUREKA PLUS 20 cm
Zboží Matrace HEUREKA PLUS 20 cm je zařazeno v kategorii Matrace studená pěna

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.