Matrace FOREST AIR AKCE 1+1 ZDARMA rozměr 80x200cm potah Chelsea

  • Rozměr: 80x200cm
  • Potah: Chelsea
  • Dostupnost: 7 dnů
  • Katalogové číslo: TRO-AKCE
  • Naše cena: 15.990  Kč s DPH
    13.215 Kč bez DPH
Matrace FOREST AIR AKCE 1+1 ZDARMA
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálLíná pěna / Flexifoam
Výška s potahem27 cm
Nosnost150 Kg
Tuhoststřední / spíše tvrdá
Anatom. zón17
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný laťkový i lamelový rošt
Záruka7 let
NovinkaAno

Štítky

Matraci jsme vyvinuli dle přání a potřeb zákazníků, kteří se nechtějí v ničem omezovat. 17 + 7 zón. Špičková technologie pro Vaši postel. Za uvedenou cenu obdržíte vždy dvě matrace.

Matrace FOREST AIR 1+1 ZDARMA AKCE - Luxusní visco matrace systému AirForce, přinášející maximální komfort a vzdušnost, které se vyrovnají jen nejprodyšnější pružinové matrace. FOREST nabízí dokonalý odpočinek pro Vaše tělo i mysl. Matraci jsme vyvinuli dle přání a potřeb zákazníků, kteří se nechtějí v ničem omezovat. 17 + 7 zón. Špičková technologie pro Vaši postel. Volba tuhosti otočením matrace. Ortopedické jádro má 17 zón na straně s visco pěnou (nelepený spoj), horizontální podélné a příčné + vertikální provzdušňovací kanály AirForce. Strana s tužší modrou pěnou má 7 anatomických zón. Při zakoupení jednoho kusu matrace obdržíte stejný druhý kus automaticky ZDARMA. Vhodné uložení matrace na pevný lamelový rošt.

Matrace je opatřena luxusním potahem Chelsea s plastickým designem moderního střihu. Jeho konstrukce a provedení zvyšuje vzdušnost v prostoru klimatizační vrstvy mezi jádrem matrace a látkou. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže. Potah je snímatelný na dvě části a pratelný na 60 °C.

 

Další fotografie:

Matrace FOREST AIR AKCE 1+1 ZDARMA
Matrace FOREST AIR AKCE 1+1 ZDARMA
Zboží Matrace FOREST AIR AKCE 1+1 ZDARMA je zařazeno v kategorii Matrace AKCE

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.