Matrace EVEREST rozměr 80x195cm potah Chelsea

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Chelsea
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: TRO-4
  • Naše cena: 14.990  Kč s DPH
    12.389 Kč bez DPH
Matrace EVEREST
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Potah
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálLíná pěna / Flexifoam
Výška s potahem27 cm
Nosnost150 Kg
Tuhoststřední / spíše tvrdá
Anatom. zón17
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný laťkový i lamelový rošt
Záruka7 let
NovinkaAno

Štítky

Luxusní 17- zónová visco matrace systému AirForce, přinášející maximální komfort a vzdušnost, které se vyrovnají jen nejprodyšnější pružinové matrace.

Matrace EVEREST - Luxusní 17- zónová visco matrace systému AirForce, přinášející maximální komfort a vzdušnost, které se vyrovnají jen nejprodyšnější pružinové matrace. EVEREST nabízí dokonalý odpočinek pro Vaše tělo i mysl. Matraci jsme vyvi nuli dle přání a potřeb zákazníků, kteří se nechtějí v ničem omezovat. 17 + 17 zón. Technologie AirForce mají obě strany matrace proto dýchají ve všech směrech. Toto řešení nabízí maximální možné provzdušnění u pěnových matrací. Měkčí strana SOFT (oranžová líná BIO pěna) profilace AirForce. Tužší strana HARD (modrá Flexifoam® pěna) profilace AirForce. Ortopedické jádro má 17 zón na obou stranách, horizontální podélné a příčné + vertikální provzdušňovací kanály AirForce. Ramenní kolébky zajišťují uvolnění ramene při spánku na boku (páteř v optimální poloze, nedochází k přeležení, komfortní změkčení). Perforace navíc napomáhají cirkulaci vzduchu. Jádro je vyrobeno bez použití jakýchkoli lepidel proto je matrace vhodná i pro alergiky. Vhodné uložení matrace na pevný lamelový rošt.

Matrace je opatřena luxusním potahem Chelsea s plastickým designem moderního střihu. Jeho konstrukce a provedení zvyšuje vzdušnost v prostoru klimatizační vrstvy mezi jádrem matrace a látkou. Prošívaný dutým vláknem vysoké gramáže. Potah je snímatelný na dvě části a pratelný na 60 °C.

 

Další fotografie:

Matrace EVEREST
Matrace EVEREST
Matrace EVEREST
Zboží Matrace EVEREST je zařazeno v kategorii Matrace líná pěna

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.