Matrace COLOR VISCO WELLNESS rozměr 80x195cm potah Wellnes

  • Rozměr: 80x195cm
  • Potah: Wellnes
  • Dostupnost: 2-3 týdny
  • Katalogové číslo: SLUM-2
  • Naše cena: 11.990  Kč s DPH
    9.910 Kč bez DPH
Matrace COLOR VISCO WELLNESS
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálLÍNÁ pěna / STUDENÁ pěna
Výška s potahem20 cm
Nosnost130 Kg
Tuhoststřední / spíše tvrdá
Anatom. zón7
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný laťkový i lamelový rošt
Záruka5 let na jádro

Luxusní matrace s revolučním řešením zdravého spánku. matrace je určena všem, kteří mají problémy z ploténkami a nebo jim chtějí předcházet.

Matrace COLOR VISCO WELLNESS - Luxusní matrace s revolučním řešením zdravého spánku. matrace je určena všem, kteří mají problémy z ploténkami a nebo jim chtějí předcházet. 3D Rainbow Technology v sobě spojuje skvělou bodovou elasticitu, vysokou prodyštnost a skvlý masážní efekt.Jádro matrace Color Visco je tvořeno kombinací dvou typů profilovaných líných pěn – tzv. termopěny, které optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech polohách spánku (na boku, na zádech…). Líná pěna je vždy použitá na ložné ploše matrace a je charakteristická efektem pomalého vracení se do původní polohy. Střední část matrace tvoří kvalitní studená pěna s vysokou prodyšností. Každá strana matrace má jinou tuhost (soft/hard žena/muž). Tato matrace je velmi komfortní, má vynikající ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. Matrace je vhodná pro osoby preferující středně tvrdé lůžko. Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt.

Potah matrace Welnes - Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Prošití potahu CNC ornamentální – JIN-JANG. Potahy je snímatelný a konstrukčně řešený ze dvou samostatných polovin. Pratelný na 60°C.

Další fotografie:

Matrace COLOR VISCO WELLNESS
Matrace COLOR VISCO WELLNESS
Zboží Matrace COLOR VISCO WELLNESS je zařazeno v kategorii Matrace líná pěna

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.