Matrace COLOR VISCO WELLNESS 1+1 ZDARMA rozměr 80x200cm potah Wellnes

  • Rozměr: 80x200cm
  • Potah: Wellnes
  • Dostupnost: 7 dnů
  • Katalogové číslo: SLUM-AKCE
  • Naše cena: 11.990  Kč s DPH
    9.910 Kč bez DPH
Matrace COLOR VISCO WELLNESS 1+1 ZDARMA
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
MateriálLÍNÁ pěna / STUDENÁ pěna
Výška s potahem20 cm
Nosnost130 Kg
Tuhoststřední / spíše tvrdá
Anatom. zón7
Oboustranná matraceAno
Potahsnímatelný
Praní do60 °C
Atyplze vyrobit
Vhodné uloženípevný laťkový i lamelový rošt
Záruka5 let na jádro

Luxusní matrace s revolučním řešením zdravého spánku. matrace je určena všem, kteří mají problémy z ploténkami a nebo jim chtějí předcházet. Využijte akci 1+1 ZDARMA

Matrace COLOR VISCO WELLNESS 1+1 ZDARMA - Luxusní matrace s revolučním řešením zdravého spánku. matrace je určena všem, kteří mají problémy z ploténkami a nebo jim chtějí předcházet. 3D Rainbow Technology v sobě spojuje skvělou bodovou elasticitu, vysokou prodyštnost a skvlý masážní efekt.Jádro matrace Color Visco je tvořeno kombinací dvou typů profilovaných líných pěn – tzv. termopěny, které optimalizuje svoji tuhost podle absorbovaného tepla a zaručuje výborné přizpůsobení matrace při všech polohách spánku (na boku, na zádech…). Líná pěna je vždy použitá na ložné ploše matrace a je charakteristická efektem pomalého vracení se do původní polohy. Střední část matrace tvoří kvalitní studená pěna s vysokou prodyšností. Každá strana matrace má jinou tuhost (soft/hard žena/muž). Tato matrace je velmi komfortní, má vynikající ortopedické vlastnosti a dlouhou životnost. Matrace je vhodná pro osoby preferující středně tvrdé lůžko. Při zakoupení jednoho kusu matrace dostanete automaticky druhou stejnou ZDARMA. Doporučené uložení na pevný nebo lamelový rošt.

Potah matrace Welnes - Designově propracovaný potah, který je velice příjemný na dotek a pomáhá snižovat rušivé účinky statické elektřiny, která může v průběhu spánku na naše tělo negativně působit. Prošití potahu CNC ornamentální – JIN-JANG. Potahy je snímatelný a konstrukčně řešený ze dvou samostatných polovin. Pratelný na 60°C.

Další fotografie:

Matrace COLOR VISCO WELLNESS 1+1 ZDARMA
Matrace COLOR VISCO WELLNESS 1+1 ZDARMA
Zboží Matrace COLOR VISCO WELLNESS 1+1 ZDARMA je zařazeno v kategorii Matrace AKCE

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.