Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP MASIV 40 rozměr, varianta 160x200cm odstín 10 přírodní cink

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín: 10 přírodní cink
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: VYK-IVA MASIV 40 VÝKLOP
  • Naše cena: 21.890  Kč s DPH
    18.091 Kč bez DPH
Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP MASIV 40
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Výška čela100/50 cm
Vnější šířka169,189,209 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Tloušťka materiálu4 cm
Výška postranice50 cm od země
Úložný prostorv ceně
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
DoporučujemeAno
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Štítky

Postelový komplet Iva masiv 40 výklop, včetně výklopných roštů a úložných prostor. Síla masivu postele je 40 mm.

Buková postel s úložným prostorem IVA MASIV 40 VÝKLOP - Nový model postele s úložným prostorem v precizním zpracování z výběrového dřeva. Česká kvalita. Kompletní sestava bukové postele včetně 2 výklopných roštů a úložných prostor v provedení masivní buk cink. Tloušťka masivu postele 4cm zajišťuje výbornou konstrukční stabilitu a pevnost. Zajímavostí u této postele je středový samonosný nosník, který není podpírán nožičkami jako u řady jiných postelí. Výška od země po horní hranu bočnice činí 50 cm. Zadní čelo má výšku 100cm, přední 50cm. Buková postel se vyrábí v provedení buku cink (parketový design), povrchově ošetřeného vodou ředitelným lakem v odstínech 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18,19. Požadovaný odstín vyberete zakliknutím v konfiguraci produktu. Požadovaný směr vyklápění roštu (rošty s čelním, nebo bočním vyklápěním) vyberete označením v konfiguraci produktu. Vyklápění roštu zajišťují 2 plynokapalinové písty.

K posteli lze v příslušenství dokoupit noční stolky, komody a skříně.

Postel je dodávána bez matrací.

Další fotografie:

Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP MASIV 40
Zboží Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP MASIV 40 je zařazeno v kategorii Postele s úložným prostorem

INFOBOX

Na trh přichází nový trend postelí s úložným prostorem. Rostoucí zájem o postele, které řeší nedostatek místa inspiroval výrobce postelí k hledání nových řešení.

Rádi bychom Vám představili novou konstrukci postele, která má úložný prostor umístěný za vysokým čelem. Toto řešení úložného prostoru u postele využije většina z Vás, kdo se potýká a řeší nedostatek místa. Výhodou umístění úložného prostoru v podobě svislého boxu jsou minimální nároky na prostor a také cenová dostupnost. Zpracováním a použitým masivním dřevem spadají postele s úložným prostorem (s úložným boxem) do nadstandardně zpracovaných postelí.

Design a vzhled takové postele si lze prohlédnout u modelu LINA BOX.

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.