Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty rozměr, varianta 160x200cm odstín 10 přírodní cink

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín: 10 přírodní cink
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: VYK-IVA VÝKLOP akce
  • Naše cena: 26.490  Kč s DPH
    21.893 Kč bez DPH
Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Výška čela100/50 cm
Vnější šířka168,189,209 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Tloušťka materiálu3 cm
Výška postranice50 cm od země
Úložný prostorv ceně
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Set obsahuje bukovou postel IVU + 2 matrace + 2 výklopné rošty.

Buková postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP - Nový model postele s úložným prostorem v precizním zpracování z výběrového dřeva. Česká kvalita. Kompletní sestava bukové postele včetně 2 výklopných roštů a úložných prostor v provedení masivní buk cink. Tloušťka čela postele 3 cm zajišťuje výbornou konstrukční stabilitu a pevnost. Výška od země po horní hranu bočnice činí 50 cm. Výška zadního čela 100cm, předního 50cm. Buková postel se vyrábí v provedení buku cink (parketový design), povrchově ošetřeného vodou ředitelným lakem v odstínech 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,18,19. Požadovaný odstín vyberete zakliknutím v konfiguraci produktu. Požadovaný směr vyklápění roštu (rošty s čelním, nebo bočním vyklápěním) vyberete označením v konfiguraci produktu. Vyklápění roštu zajišťují 2 plynokapalinové písty.

2 x matrace RIVA - 7 zónová matrace s rozdílnou tuhostí obou stran. Můžete volit mezi tužší modrou stranou a měkčí zelenou stranou. Na ložných plochách matrace jsou masážní nopky napomáhající relaxaci a prokrvení svalů. Matrace je opatřena snímatelným a pratelným potahem z plošným proševem. Potah je opatřen zipem po celém obvodu a je snímatelný a dělitelný na 2 samostatné poloviny. Matrace je pratelná do 60°C. Nosnost 120 Kg, výška 15 cm, záruka 5 let.

2 x výklopné rošty - Rošty se vyklápí z čelní nebo boční strany postele za pomoci plynokapalinových pístů.

Cena postelového kompletu je včetně DOPRAVY.

K posteli lze v příslušenství dokoupit noční stolky, komody a skříně.

Další fotografie:

Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty
Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty
Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty
Zboží Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty je zařazeno v kategorii Postele AKCE

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.