Ložnice z masivu a nábytek Jitona

Atraktivní ložnice a ložnicový nábytek z masivu v precizním řemeslném zpracování od českého výrobce. Při objednávce nad 3000 doprava ZDARMA.

Fotogalerie ložnice
Ložnice sestavy
Ložnice z borovice
Ložnice smrkové
Ložnice dubové
Ostatní ložnice
Ložnice bukové
   
Ložnice - jednolůžko GEORGIA
 

NOVINKA Robustní jednolůžko Georgia je jako na dosah ruky duchu života v oblasti Středozemního moře. Romantickou náladu podtrhuje jasná bílá barva esté...

10.531 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel MALTA

Robustní postel Malta je jako na dosah ruky duchu života v oblasti Středozemního moře. Romantickou náladu podtrhuje jasná bílá barva estétů, která jemn...

17.020 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel VENETO

Ty nejkrásnější sny přicházejí do romantické postele Veneto. Tento nábytek s měkce zaoblenými rysy harmonicky souzní s linií římsy skříně.

...

13.174 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel OLE

Robustní postel Ole je jako na dosah ruky duchu života v oblasti Středozemního moře. Romantickou náladu podtrhuje jasná bílá barva estétů, která jemn...

12.160 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel MESSINA

Nechte se unést svěžím designem ložnice Messina. Postele se vyznačují elegantními dlouhými horizontálními liniemi s měkce oblým zakončením a zdůrazněním ...

11.820 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel COUNTRY INN
 

Nevšedně zajímavě působí kovové aplikace u čela postele a kombinací bílého lakováni s bernstein lakováním.

14.906 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel PIANO

Užívejte si svá setkání s divokým dubem v modelu Piano. Dokonale totiž naplňuje vaše vysoká očekávání na odpočinek a klid.

21.035 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel MICHELLE A

Ložnice a postel v jemných elegantních liniích, bez jakýchkoli extravagancí a skrytých významů.

19.709 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel MICHELLE B

Ložnice a postel v jemných elegantních liniích, bez jakýchkoli extravagancí a skrytých významů.

19.709 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postele MICHELLE D

Ložnice a postel v jemných elegantních liniích, bez jakýchkoli extravagancí a skrytých významů.

15.001 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel MICHELLE C

Ložnice a postel v jemných elegantních liniích, bez jakýchkoli extravagancí a skrytých významů.

12.958 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel GEORGIA
 

NOVINKA Robustní postel Georgia je jako na dosah ruky duchu života v oblasti Středozemního moře. Romantickou náladu podtrhuje jasná bílá barva estétů, ...

14.508 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - dvojlůžko AMÉLIA A
 

Design ložnice Amélie A je výzvou v hledání dynamických tvarů. Je nekompromisní v pohodlí, pevnosti a funkčnosti.

18.049 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel ERIN A

Design ložnice Erin představuje moderní designovou ložnici. Je nekompromisní v pohodlí, pevnosti a funkčnosti osvětlení.

9.977 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel ERIN C

Design ložnice Erin C v atraktivním dekoru ořech, představuje moderní designovou ložnici

9.222 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - dvojlůžko MICHELLE E

Ložnice a postel v jemných elegantních liniích, s výrazným čalouněným čelem.

18.702 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - dvojlůžko MICHELLE F

Ložnice a postel v jemných elegantních liniích, s výrazným půleným čalouněným čelem.

19.427 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - dvojlůžko AMELIA + úložné prostory a 2 výklopné rošty
 

Design ložnice Amélie je výzvou v hledání dynamických tvarů. Je nekompromisní v pohodlí, pevnosti a funkčnosti.

26.300 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice sestava VENETO

Ty nejkrásnější sny přicházejí do romantické ložnice Veneto. Tento nábytek s měkce zaoblenými rysy harmonicky souzní s linií římsy skříně.

78.844 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice sestava AMÉLIA A
 

Design ložnicové sestavy Amélie A je výzvou v hledání dynamických tvarů. Je nekompromisní v pohodlí, pevnosti a funkčnosti.

38.586 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel ERIN B + 2 úložné prostory

Design ložnice Erin B představuje moderní designovou ložnici. Je nekompromisní v pohodlí, pevnosti a funkčnosti osvětlení.

16.791 Kč Dostupnost: 4-8 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel ASPENA BUK

Postel a ložnice Aspena je ukázkou kvalitního zpracování v kombinaci s krásným designem. V příslušenství můžete přikoupit řadu doplňků a sestavit tak c...

9.515 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel CAROLINA 1

Postel a ložnice Carolína 1 je vyrobena z masivního buku nebo jádrového buku s možností výběru z několika odstínů. Čela postele lze dodat v ...

14.890 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu

Jaké barvy jsou vhodné do ložnice.

Barvy v ložnicích určují náladu a pocity, které na nás působí při trávení času v ložnici. Barva je velmi mocný nástroj a psychologové se shodují, že naše nálada může být ovlivněna právě interakcí s konkrétními barvami.

Pokud je Vaše ložnice místem, kde nechodíte jen spát, ale také relaxujete a čtete své oblíbené knížky, využívejte barvy, které jsou uklidňující, zemité a neutrální. Využívaje barev jako jsou šedá, béžová, smetanová.

Modrá a zelená barva v ložnici vyvolávají klid a mír. Jsou to barvy spojené s přírodou a oceáne. Použitím těchto barev může přinést uklidnění emocí a přinést klidnou noc. Modrá barva také snižuje chuť na jídlo, jelikož v přírodě je velice málo modré potravy, a díky tomu naše mysl má tendenci potlačit hlad. Studené barvy jsou velice vhodné pro ložnice, protože mají uklidňující účinek.

Červená barva v ložnici je velice vzrušující. Pokud jste unaveni v partnerském vztahu, červená může být právě požadovanou barvou. Červená barva zrychluje metabolismus a dodává energii Pokud máte potíže s usínáním, červenou barvu v ložnicích nepoužívejte.

Žlutá barva v ložnici má velice pozitivní vliv na lidskou psychiku, ale pouze krátkodobě. Dlouhodobé vystavení této barvě může vést k podráždění.

Hnědá barva má tendenci připomínat rodinu a citové vazby.

Oranžová barva je barva, která dělá lidi šťastnými, ale je také barvou spojenou s jídlem a může zvyšovat pocit chuti k jídlu.

Bílá barva v ložnici může být nudná. Většina pokojů a místností začíná s bílými stěnami a to představuje obecný pohled na mnoho domácností. Bílá barva může mít pozitivní a uklidňující účinek na emoce, ale může také vést k nedostatku stimulace, která může být právě v ložnici určitým problémem. A´t už ji vnímáme jakkoli, bíl barva může být dobrá do teplých podnebí, odráží světlo, vytváří chladnější pocity.

Nejdůležitější při výběru barvy do ložnice jsou především pocity Vás samotných, protože jedině vy můžete pochopit své vlastní dojmy z jednotlivých odstínů a barev. Nebojte se proto nesouhlasit protože vaše pocity mohou být odlišné od pocitů Vašeho partnera, ale mějte na paměti, že běžný člověk, který vstoupí do ložnice bude z jednotlivých barev výše popsané pocity cítit.

Email
Telefon
Doprava zdarma

Aktuality

 • Manželská postel v ložnici a vhodné umístění

  Pokud máte v ložnici manželskou postel, neměla by být zasunuta v rohu, ale umístěna do prostoru tak, aby byl po obou stranách průchod nejméně 70 cm, v nohách může být méně, dostačuje 60 cm. Dřívější propagování spacích výklenků nebo nik s nástupem z čela lůžka není vhodné ani pro mladé lidi (špatná výměna vzduchu k dýchání i špatné větrání lehací plochy postele), natož pro seniory.

   
 • Vytápění ložnice a tepelná pohoda

  Často se uvádí,  že teplota v ložnici má být nižší než v obytných prostorech cca 18-20 °C. Ovšem takovéto údaje nejsou přesné.  Lidé se mezi sebou liší vnímáním a potřebami tepelné pohody.

   
 • Jaké barvy jsou vhodné do ložnice.

  Barvy v ložnicích určují náladu a pocity, které na nás působí při trávení času v ložnici. Barva je velmi mocný nástroj a psychologové se shodují, že naše nálada může být ovlivněna právě interakcí s konkrétními barvami.

   

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.