Ložnice - postel VENETO rozměr, varianta 100x200cm odstín, povrchová úprava bílá/lak

  • Rozměr, varianta: 100x200cm
  • Odstín, povrchová úprava: bílá/lak
  • Dostupnost: 4-8 týdnů
  • Katalogové číslo: JIT-3281
  • Naše cena: 13.174  Kč s DPH
    10.888 Kč bez DPH
Ložnice - postel VENETO
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Odstín, povrchová úprava
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasiv smrk
Výška čela91 cm
Vnější šířka107,167,187,207 cm
Vnější délka224,234,244 cm
Záruka2 roky
Materiál masiv smrk

Smrkové dřevo patří v současnosti mezi nejrozmanitěji používaná měkká dřeva pro výrobu postelí a nábytku. Díky svému příjemně nažloutlému zbarvení pružnosti a příznivé ceně je nábytek a postele ze smrkového masivu mezi zákazníky velice žádaný.

Ty nejkrásnější sny přicházejí do romantické postele Veneto. Tento nábytek s měkce zaoblenými rysy harmonicky souzní s linií římsy skříně.

Ložnice - postel VENETO - Ty nejkrásnější sny přicházejí do romantické postele Veneto. Tento nábytek s měkce zaoblenými rysy harmonicky souzní s linií římsy skříně. Jedinečnost zdůrazňují originální úchytky skříní, komod a nočních stolků a kresba masivního smrkového dřeva. Výška ložné plochy postele je stavitelná v 5 různých výškách. Výška postele od země k nejnižšímu bodu profilované bočnice je 28 cm, k nejvyššímu bodu 40 cm. V konfiguraci si můžete zvolit i prodloužené délky na 210 a 220 cm. Povrchová úprava je provedena bílým lakováním. V příslušenství je možné dokoupit řadu doplňků jako jsou noční stolky, komody, skřín, případně sestavit celou ložnici.

Jak udržovat a ošetřovat nábytek z masivu.

Masivní dřevo je „živým“ materiálem, který se může při silných výkyvech teplot a vzdušné vlhkosti nepatrně měnit. Proto by nábytek z masivního dřeva neměl být vystavován extrémně suchému vzduchu ústředního topení a příliš vysokým pokojovým teplotám, jinak vyvstane nebezpečí vzniku trhlin a deformací. Optimální vzdušná vlhkost pro dřevěný nábytek je v rozmezí 40 – 60 %. K dosažení těchto hodnot, doporučujeme v zimních měsících používání zvlhčovačů vzduchu.

Nestavte, prosím, přímo na dřevěné plochy nábytku květináče ani jiné vlhké předměty, protože to může vést ke vzniku skvrn.

Borovicový nábytek se stane řádným ošetřováním v průběhu let ještě krásnějším tím, že se působením světla přirozeně mění. Charakteristickým znakem borovicového dřeva jsou velké a malé, světlé a tmavé suky podtrhují charakter masivního dřeva. Pro borovicové dřevo jsou typické smolníky a vyštípnuté suky,  na jejich místa vkládáme takzvané lodičky a náhradní dřevěné suky.

Povrch nábytku doporučujeme otírání suchým hadříkem ve směru vláken dřeva. Podrobný návod na ošetření voskovaného, nebo lakovaného nábytku lze stáhnout z přiložených souborů.

Další fotografie:

Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Ložnice - postel VENETO
Zboží Ložnice - postel VENETO je zařazeno v kategorii Ložnice smrkové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.