Ložnice - postel PIANO rozměr, varianta 160x200cm odstín, povrchová úprava dub divoký/lak

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín, povrchová úprava: dub divoký/lak
  • Dostupnost: 4-8 týdnů
  • Katalogové číslo: JIT-346100
  • Naše cena: 21.035  Kč s DPH
    17.385 Kč bez DPH
Ložnice - postel PIANO
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Odstín, povrchová úprava
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní dub / dýha
Výška čela92 cm
Vnější šířka183,203,223 cm
Vnější délka211,231,251 cm
Výška postranice44 cm od země
Záruka2 roky
Materiál masivní dub / dýha

Velmi často se při výrobě postelí a nábytku využívá kombinace dubového masivu s dubovou dýhou. Dýhované části postelí, nebo nábytku jsou vzhledově totožné s díly z celomasivu. Využíváním kombinace masivu a dýhy jsou postele, skříněn a nábytek cenově dostupnější.

Vlastnosti dubového dřeva. Díky vysoké pevnosti je dubové dřevo velmi trvanlivé a vyhovuje tak vysokým nárokům v oblasti nábytkářství a výrobě postelí, skříní a ložnic. Dubové dřevo má šedožlutou až světle hnědou barvu s výraznou kresbou. Dub je jedním z nejoblíbenějších druhů dřev vhodných nejen do přírodních a rustikálních domácností, ale také do moderních interiérů. V minulosti bylo tmavě mořené dubové dřevo symbolem věčnosti, dnes se upřednostňuje jeho přírodní tón a zvýrazňuje se kresba. Pro jeho široké využití při výrobě postelí, ložnic a ostatního nábytku svědčí i vysoká odolnost a snadná údržba.

Užívejte si svá setkání s divokým dubem v modelu Piano. Dokonale totiž naplňuje vaše vysoká očekávání na odpočinek a klid.

Ložnice - postel PIANO - Provedení dubová dýha a masiv. Užívejte si svá setkání s divokým dubem v modelu Piano. Dokonale totiž naplňuje vaše vysoká očekávání na odpočinek a klid. A přece vedle viditelné kvality splňuje tento nábytek také všechny praktické požadavky, které jsou kladeny na optimální vybavení ložnice. Můžete volit mezi šířkami 160, 180, 200 cm, případně u všech rozměrů i mezi prodlopuženými délkami na 210, 220 cm. Povrchová úprava postele a ložnice z masivního dubu je provedena lakem. V příslušenství je možné dokoupit řadu doplňků jako jsou noční stolky, komody, skřín, případně sestavit celou ložnici.

Jak udržovat a ošetřovat nábytek z masivu.

Masivní dřevo je „živým“ materiálem, který se může při silných výkyvech teplot a vzdušné vlhkosti nepatrně měnit. Proto by nábytek z masivního dřeva neměl být vystavován extrémně suchému vzduchu ústředního topení a příliš vysokým pokojovým teplotám, jinak vyvstane nebezpečí vzniku trhlin a deformací. Optimální vzdušná vlhkost pro dřevěný nábytek je v rozmezí 40 – 60 %. K dosažení těchto hodnot, doporučujeme v zimních měsících používání zvlhčovačů vzduchu.

Nestavte, prosím, přímo na dřevěné plochy nábytku květináče ani jiné vlhké předměty, protože to může vést ke vzniku skvrn.

Povrch nábytku doporučujeme otírání suchým hadříkem ve směru vláken dřeva. Podrobný návod na ošetření voskovaného, nebo lakovaného nábytku lze stáhnout z přiložených souborů.

Další fotografie:

Ložnice - postel PIANO
Ložnice - postel PIANO
Ložnice - postel PIANO
Ložnice - postel PIANO
Ložnice - postel PIANO
Ložnice - postel PIANO
Ložnice - postel PIANO
Zboží Ložnice - postel PIANO je zařazeno v kategorii Ložnice dubové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.