Ložnice - postel MESSINA rozměr, varianta 90x200cm odstín, povrchová úprava hnědá/lak

  • Rozměr, varianta: 90x200cm
  • Odstín, povrchová úprava: hnědá/lak
  • Dostupnost: 4-8 týdnů
  • Katalogové číslo: JIT-339100
  • Naše cena: 11.820  Kč s DPH
    9.769 Kč bez DPH
Ložnice - postel MESSINA
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Odstín, povrchová úprava
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasiv borovice
Výška čela81,7 cm
Vnější šířka115,185,205 cm
Vnější délka216,226,236 cm
Výška postranice40 cm od země
Záruka2 roky
Materiál masiv borovice

Postele a nábytek vyrobený z masivního dřeva - borovice. Borovicové dřevo je měkké, křehčí než smrkové, bělavá část je smetanově bílá až k okru, jádro oranžově hnědé až do rezava. Jedná se o luxusnější materiál pro nábytek do ložnice. Letokruhy jsou výrazné. 

Nechte se unést svěžím designem ložnice Messina. Postele se vyznačují elegantními dlouhými horizontálními liniemi s měkce oblým zakončením a zdůrazněním masivních prvků.

Ložnice - postel MESSINA - Nechte se unést svěžím designem ložnice Messina. Postele se vyznačují elegantními dlouhými horizontálními liniemi s měkce oblým zakončením a zdůrazněním masivních prvků. Messina je nábytek stylu, který přichází z italských ostrovů. Výška ložné plochy postele je stavitelná v 5 různých výškách. V konfiguraci si můžete zvolit i prodloužené délky na 210 a 220 cm. Povrchová úprava je provedena lakem a lza volit mezi 2 variantami - bílým lakováním, případně hnědým lakování. V příslušenství je možné dokoupit řadu doplňků jako jsou noční stolky, komody, skřín, případně sestavit celou ložnici.

Jak udržovat a ošetřovat nábytek z masivu.

Masivní dřevo je „živým“ materiálem, který se může při silných výkyvech teplot a vzdušné vlhkosti nepatrně měnit. Proto by nábytek z masivního dřeva neměl být vystavován extrémně suchému vzduchu ústředního topení a příliš vysokým pokojovým teplotám, jinak vyvstane nebezpečí vzniku trhlin a deformací. Optimální vzdušná vlhkost pro dřevěný nábytek je v rozmezí 40 – 60 %. K dosažení těchto hodnot, doporučujeme v zimních měsících používání zvlhčovačů vzduchu.

Nestavte, prosím, přímo na dřevěné plochy nábytku květináče ani jiné vlhké předměty, protože to může vést ke vzniku skvrn.

Borovicový nábytek se stane řádným ošetřováním v průběhu let ještě krásnějším tím, že se působením světla přirozeně mění. Charakteristickým znakem borovicového dřeva jsou velké a malé, světlé a tmavé suky podtrhují charakter masivního dřeva. Pro borovicové dřevo jsou typické smolníky a vyštípnuté suky,  na jejich místa vkládáme takzvané lodičky a náhradní dřevěné suky.

Povrch nábytku doporučujeme otírání suchým hadříkem ve směru vláken dřeva. Podrobný návod na ošetření voskovaného, nebo lakovaného nábytku lze stáhnout z přiložených souborů.

Další fotografie:

Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Ložnice - postel MESSINA
Zboží Ložnice - postel MESSINA je zařazeno v kategorii Ložnice z borovice

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.