Ložnice - postel ASPENA BUK rozměr 90x200cm odstín buk 10 přírodní

  • Rozměr: 90x200cm
  • Odstín: buk 10 přírodní
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: MIR-ASP0920BK
  • Naše cena: 9.515  Kč s DPH
    7.864 Kč bez DPH
Ložnice - postel ASPENA BUK
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk / dýha
Výška čela85 cm
Vnější šířka99,169,189,209 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Výška postranice45 cm od země
Úložný prostoršuplík i výklop - lze dokoupit
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
Materiál masivní buk / dýha

Velmi často se při výrobě postelí a nábytku využívá kombinace bukového masivu s dýhou. Dýhované části postelí, nebo nábytku jsou vzhledově totožné s díly z celomasivu. Využíváním kombinace masivu a dýhy jsou postele, skříněn a nábytek cenově dostupnější.

Postel a ložnice Aspena je ukázkou kvalitního zpracování v kombinaci s krásným designem. V příslušenství můžete přikoupit řadu doplňků a sestavit tak celou ložnici.

Ložnice - postel ASPENA BUK - Postel je krásnou ukázkou perfektního zpracování v kombinaci s moderním designem. Materiál z něhož je postel vyrobena představuje kombinaci masivu a dýhy (výplně čela a postranice jsou dýhované, rámy čel jsou z masivu). Tloušťka čel je 2,5cm, bočnic 2,6cm. Postel je dodávána ve standardních šířkách 90, 160, 180, 200 cm a délkách 200, 210, 220 cm. V konfiguraci nabízíme výšku 45 nebo 50 cm od země k horní hraně postranice. Výška ložné plochy lůžka je stavitelná v několika polohách v rozmezí 7 cm. 

K posteli je možné zakoupit vestavěný úložný box MAX s bočně výklopnými rošty. Box lze použít jak pro variantu jednolůžko, tak pro variantu dvojlůžka. Výklopné rošty jsou složeny z 28 ks lamel.

K posteli lze v příslušenství dokoupit řadu doplňků a z nich sestavit celou ložnici. Noční stolky, komody, skříně, zrcadla...

Postel při zakoupení bez úložného prostoru MAX je dodávána bez roštů. Matrace nejsou součástí postele.

Další fotografie:

Ložnice - postel ASPENA BUK
Ložnice - postel ASPENA BUK
Ložnice - postel ASPENA BUK
Ložnice - postel ASPENA BUK
Ložnice - postel ASPENA BUK
Zboží Ložnice - postel ASPENA BUK je zařazeno v kategorii Ložnice bukové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.