Ložnice bukové

   
Ložnice - postel ASPENA BUK

Postel a ložnice Aspena je ukázkou kvalitního zpracování v kombinaci s krásným designem. V příslušenství můžete přikoupit řadu doplňků a sestavit tak c...

9.515 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Ložnice - postel CAROLINA 1

Postel a ložnice Carolína 1 je vyrobena z masivního buku nebo jádrového buku s možností výběru z několika odstínů. Čela postele lze dodat v ...

14.890 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu

Aktuality

 • Manželská postel v ložnici a vhodné umístění

  Pokud máte v ložnici manželskou postel, neměla by být zasunuta v rohu, ale umístěna do prostoru tak, aby byl po obou stranách průchod nejméně 70 cm, v nohách může být méně, dostačuje 60 cm. Dřívější propagování spacích výklenků nebo nik s nástupem z čela lůžka není vhodné ani pro mladé lidi (špatná výměna vzduchu k dýchání i špatné větrání lehací plochy postele), natož pro seniory.

   
 • Vytápění ložnice a tepelná pohoda

  Často se uvádí,  že teplota v ložnici má být nižší než v obytných prostorech cca 18-20 °C. Ovšem takovéto údaje nejsou přesné.  Lidé se mezi sebou liší vnímáním a potřebami tepelné pohody.

   
 • Jaké barvy jsou vhodné do ložnice.

  Barvy v ložnicích určují náladu a pocity, které na nás působí při trávení času v ložnici. Barva je velmi mocný nástroj a psychologové se shodují, že naše nálada může být ovlivněna právě interakcí s konkrétními barvami.

   

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.