Levné postele vyhovují nárokům na zdravé spaní

Levné postele v široké škále provedení a rozměrů. Levné postele o rozměrech 90x200, 100x200, 120x200, 140x200, 160x200, 180x200, 200x200, případně prodloužených délkách 210, 220 cm.

   
Postel z lamina KARLO

Postel v moderním designu, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Postel je vyráběna z lamina o síle...

6.873 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Postel z lamina KLÁRA

Postel v moderním designu, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Tloušťka lamina 3,5 cm u čel a ...

8.200 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Postel z lamina LAURA

Oblíbená postel v moderním designu, která potěší především ty zákazníky, kteří hledají rozumný kompromis mezi kvalitou a cenou. Postel je vyráběna z l...

7.784 Kč Dostupnost: 4-5 týdnů
Detaily k produktu
Jednolůžko z borovice OLIVIA

Jednolůžko z borovicového dřeva. Cena zahrnuje rošt, matraci a dopravu zdarma.

5.420 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Postel z lamina NIKOL

Postel Nikol z řady Line je elegantní lůžko vycházející z konstrukce postele Karlo, vyrobená z laminofolie a doplněná radiusovou hranou.

8.798 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu
Dvoulůžko z lamina ALVA

Dvoulůžko Alva z řady Line je elegantní lůžko vycházející z konstrukce postele Karlo, vyrobená z laminofolie a doplněná radiusovou hranou.

9.688 Kč Dostupnost: 3-4 týdny
Detaily k produktu

Postele v AKCI, zvýhodněné SETY

Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty

Postele + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty. Postel Aspena je ukázkou kvalitního zpracování v kombinaci s krásným designem. V příslušenství můžete přiko...

25.199 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Manželská postel s úložným prostorem IVA VÝKLOP + 2 matrace + 2 výklopné rošty

Set obsahuje bukovou postel IVU + 2 matrace + 2 výklopné rošty.

26.490 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Postel LIVIA 2 + 2 matrace + 2 rošty

Postel Livia 2 ve zvýhodněném setu. Doprava ZDARMA v rámci ČR.

31.965 Kč Dostupnost: 4-6 týdnů
Detaily k produktu
Zvýhodněný set postele SIRACUSA + 2 matrace + 2 rošty

Zvýhodněný set postele SIRACUSA + 2 matrace + 2 rošty. Dopravné zdarma v rámci ČR.

26.251 Kč Dostupnost: 4-5 týdnů
Detaily k produktu
Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY
 

Atraktivní postel v setu se 2 matracemi a 2 rošty.

21.538 Kč Dostupnost: 4-5 týdnů
Detaily k produktu
Email
Telefon
Doprava zdarma

INFOBOX

Levné postele nejen z kovu, ale také z masivního dřeva, případně lamino desek. Pokud požadujete levnou postel, která se hodí jak do moderních interiérů tak do klasických, sledujte uvedenou kategorii. Pravidelně zde prezentujeme nové modely postelí s dobrým poměrem mezi cenou a kvalitou.

Levné jednolůžkové i dvojlůžkové postele vyhovují dnešním nárokům na zdravé spaní. V kombinbaci s kvalitní roštem a matrací Vám budou dlouho a spolehlivě sloužit.

 

Aktuality

 • Úložný prostor postele řešený netradičním způsobem

  Nové řešení představuje úložný prostor, který je umístěn mezi bočnicemi. Bočnice jsou v tomto případě vysoké 25 cm, což skýtá dostatek prostoru pro uložení lůžkovin. Do takového úložného prostoru přistupujete klasicky, za pomoci výklopných roštů.

   
 • Postelez masivu s přirozenou kresbou dřeva

  Nově jsme zařadili do sortimentu postele s přirozenou kresbou dřeva. Stále vzrůstající obliba přírodních materiálů a přirozeného vzhledu dřevěného nábytku nás inspirovala k rozšíření sortimentu o nové krásné postele.

  Povrchová úprava těchto postelí je provedena čirou pryskyřicí, díky čemuž dojde k zvýraznění a posílení přirozené kresby dřeva.

   
 • Nová zvýšená postel Sandra s robustní konstrukcí a výškou po horní hranu bočnice 50 cm.

  Vzhledem k rostoucímu zájmu o zvýšené postele jsme rozšířili naši nabídku o novou postel SANDRA, která splní požadavky klientů na zvýšenou ložnou plochu pro usnadnění vstávání.

  Postel Sandra reprezentuje českou kvalitu, prvotřídní zpracování a kvalitní požité materiály. Hlavní výhodou postele je zvýšená ložná plocha a výška 50 cm od země po horní hranu postranice.

   

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.