Kované sofa ROMANTIC rozměr, varianta 80-150x200cm odstín kovu 5 černá

  • Rozměr, varianta: 80-150x200cm
  • Odstín kovu: 5 černá
  • Dostupnost: Skladem
  • Katalogové číslo: Katalogové číslo IRO-B0314
  • Naše cena: 22.300  Kč s DPH
    18.430 Kč bez DPH
Kované sofa ROMANTIC
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasiv buk/lamino
Šířka207 cm
Výška90 cm
Hloubka103 cm
Záruka2 roky

Kované sofa smožností rozložení do rozměru 150x200 cm. Součástí ceny je základní typ matrac + doprava zdarma.

Kovane sofa ROMANTIC - Kované rozkládací sofa představuje netradiční, ale moderní bytový doplněk do všech druhů interiérů. Jednoduchým rozložením získáte pohodlné dvoulůžko velikosti manželské postele. Po rozložení je velikost ložné plochy 150x200 cm, ve složeném stavu 80x200 cm. V konfiguraci produktu si můžete vybrat ze 2 typů matrací. Jsou použité 2 matrace  v rozměru 75x200cm.

Součástí ceny je základní typ matrac + doprava zdarma.

Povrchová úprava kovových částí postele je standardně řešena práškovými barvami (za příplatek patinami).

Patina na kovových, nebo dřevěných dílech vytváří dojem starého povrchově opotřebovaného nábytku.

Odstíny označené 1-9 jsou odstíny bez patiny, odstíny 1A - 9A jsou odstíny s přidáním zlaté patiny a odstíny 1B - 9B jsou odstíny s přidáním stříbrné patiny. V případě barevných odstínů u dřevěných dílů č. 1, 2, 3 se jedná o nátěry mořidly, u barevných odstínů č. 4, 5, 6 o nátěry barevnými patinami s ručním broušením.

Zvolený dekor označte v konfiguraci produktu.

Další fotografie:

Kované sofa ROMANTIC
Kované sofa ROMANTIC
Zboží Kované sofa ROMANTIC je zařazeno v kategorii Ručně kované postele

INFOBOX

Osobitý vzhled kovových postelí si již získal nejednoho zákazníka. Cenové rozpětí kovových postelí se pohybuje od  6000 do cca 25 000.

Díky takovémuto cenovému rozpětí si můžete vybrat jak levnou variantu, která vám bude spolehlivě sloužit, tak velmi kvalitní kovanou kovovou postel, vhodnou do stylových interiérů. V ceně postele se odráží nejen použitý materiál, ale také v případě ručně kovaných kovových postelí také vysoký podíl ruční práce a nápad designérů.

Povrchová úprava postelí je proveden práškovými barvami, nebo také barvami s patinou. Patinovou úpravou je kovovým postelím dodán nádech starodávného kusu nábytku.

 

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.