Kovaná postel RONDA rozměr, varianta 160x200cm odstín kovu 1 hnědá

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín kovu: 1 hnědá
  • Dostupnost: 4-5 týdnů
  • Katalogové číslo: IRO-D0410
  • Naše cena: 19.592  Kč s DPH
    16.192 Kč bez DPH
Kovaná postel RONDA
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálkovaný kov
Výška čela118/79 cm
Vnější šířka178,198 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Atyplze vyrobit
Záruka10 let na konstrukci
NovinkaAno
Materiál kovaný kov

Ručně kované postele, skříně a doplňky s velkým podílem ruční práce. Kovové díly postelí a skříní jsou z plného železa opatřené povrchovou úpravou. Povrchová úprava je řešena práškovými barvami, případně patinami, které vytváří dojem starého, opotřebovaného nábytku.

Štítky

Ručně kovaná postel RONDA. Povrchová úprava kovových částí postele je standardně řešena práškovými barvami (za příplatek patinami).

Kovaná postel RONDA - Krásná a pevná kovaná postel. Povrchová úprava kovových částí postele je standardně řešena práškovými barvami (za příplatek patinami).

Patina na kovových dílech postele vytváří dojem starého povrchově opotřebovaného nábytku.

Odstíny označené 1-9 jsou odstíny bez patiny, odstíny 1A - 9A jsou odstíny s přidáním zlaté patiny a odstíny 1B - 9B jsou odstíny s přidáním stříbrné patiny.

Zvolený odstín označte v konfiguraci produktu. K posteli lze dokoupit noční stolky a komody. Noční stolky mohou být vyrobeny ze smrkového, nebo dubového dřeva. Standardní výška bočnic je 12 cm, v případě použití motorového roštu doporučujeme bočnice vysoké 15 cm - výšku bočnic taktéž zvolíte v konfiguraci produktu.
Cena kovové kované postele je bez matrace a roštu. Na kovovou konstrukci je poskytována záruka 10 let

Další fotografie:

Kovaná postel RONDA
Kovaná postel RONDA
Kovaná postel RONDA
Kovaná postel RONDA
Zboží Kovaná postel RONDA je zařazeno v kategorii Ručně kované postele

INFOBOX

Osobitý vzhled kovových postelí si již získal nejednoho zákazníka. Cenové rozpětí kovových postelí se pohybuje od  6000 do cca 25 000.

Díky takovémuto cenovému rozpětí si můžete vybrat jak levnou variantu, která vám bude spolehlivě sloužit, tak velmi kvalitní kovanou kovovou postel, vhodnou do stylových interiérů. V ceně postele se odráží nejen použitý materiál, ale také v případě ručně kovaných kovových postelí také vysoký podíl ruční práce a nápad designérů.

Povrchová úprava postelí je proveden práškovými barvami, nebo také barvami s patinou. Patinovou úpravou je kovovým postelím dodán nádech starodávného kusu nábytku.

 

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.