Kovaná postel ALCATRAZ rozměr, varianta 140x200cm odstín kovu 1 hnědá

  • Rozměr, varianta: 140x200cm
  • Odstín kovu: 1 hnědá
  • Dostupnost: 4-5 týdnů
  • Katalogové číslo: Katalogové číslo IRO-D0463
  • Naše cena: 22.533  Kč s DPH
    18.623 Kč bez DPH
Kovaná postel ALCATRAZ
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálkovaný kov / dubové dřevo
Výška čela108cm
Vnější šířka153,173,193 cm
Vnější délka213,223,233 cm
Atyplze vyrobit
Záruka10 let na konstrukci
Materiál kovaný kov / dubové dřevo

Při výrobě ( postele, skříně, komody, nebo nočního stolku ) bylo použito dubového masivního dřeva v kombinaci s ručně kovaným kovem. Kovové díly se vyznačují  velkým podílem ruční práce a špičkovou povrchovou úpravou. Kovové díly jsou z plného železa. Povrchová úprava je řešena práškovými barvami, případně patinami, které vytváří dojem starého, opotřebovaného nábytku. Dřevěné díly jsou z kvalitního dubového masivu.

Oblíbená kovaná postel kombinovaná s dubovým dřevem. K posteli lze dokoupit noční stolek, komodu, skříně i zrcadlo.

Kovaná postel ALCATRAZ - Oblíbená kovaná kovová postel kombinovaná s dubovým dřevem. Postel je na obrázku v dekoru (D1-tmavě hnědá). 

Povrchová úprava kovových částí postele je standardně řešena práškovými barvami (za příplatek patinami).

Patina na kovových, nebo dřevěných dílech vytváří dojem starého povrchově opotřebovaného nábytku.

Odstíny označené 1-9 jsou odstíny bez patiny, odstíny 1A - 9A jsou odstíny s přidáním zlaté patiny a odstíny 1B - 9B jsou odstíny s přidáním stříbrné patiny. V případě barevných odstínů u dřevěných dílů č. 1, 2, 3 se jedná o nátěry mořidly, u barevných odstínů č. 4, 5, 6 o nátěry barevnými patinami s ručním broušením.

Zvolený dekor označte v konfiguraci produktu. K posteli lze dokoupit noční stolek, komodu, skříně a zrcadlo. Noční stolky, skříně a komody mohou být vyrobeny ze smrkového, nebo dubového dřeva. Standardní výška bočnic je 12 cm, v případě použití motorového roštu doporučujeme bočnice vysoké 15 cm - výšku bočnic taktéž zvolíte v konfiguraci produktu. Kovanou postel ALCATRAZ lze dodat i v jiných rozměrech. Cena kovové kované postele je bez matrace a roštu. Na kovovou konstrukci je poskytována záruka 10 let.

Další fotografie:

Kovaná postel ALCATRAZ
Kovaná postel ALCATRAZ
Kovaná postel ALCATRAZ
Kovaná postel ALCATRAZ
Zboží Kovaná postel ALCATRAZ je zařazeno v kategorii Ručně kované postele

INFOBOX

Osobitý vzhled kovových postelí si již získal nejednoho zákazníka. Cenové rozpětí kovových postelí se pohybuje od  6000 do cca 25 000.

Díky takovémuto cenovému rozpětí si můžete vybrat jak levnou variantu, která vám bude spolehlivě sloužit, tak velmi kvalitní kovanou kovovou postel, vhodnou do stylových interiérů. V ceně postele se odráží nejen použitý materiál, ale také v případě ručně kovaných kovových postelí také vysoký podíl ruční práce a nápad designérů.

Povrchová úprava postelí je proveden práškovými barvami, nebo také barvami s patinou. Patinovou úpravou je kovovým postelím dodán nádech starodávného kusu nábytku.

 

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.