Dubová zásuvka UNI ASPBMZ001DB rozměr úložný prostor odstín dub lak 86

  • Rozměr: úložný prostor
  • Odstín: dub lak 86
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: MIR-ASPBMZ001DB
  • Naše cena: 4.845  Kč s DPH
    4.005 Kč bez DPH
Dubová zásuvka UNI ASPBMZ001DB
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní dub / dýha
Šířka155 cm
Výška20 cm
Hloubka77 cm
Záruka2 roky
Materiál masivní dub / dýha

Velmi často se při výrobě postelí a nábytku využívá kombinace dubového masivu s dubovou dýhou. Dýhované části postelí, nebo nábytku jsou vzhledově totožné s díly z celomasivu. Využíváním kombinace masivu a dýhy jsou postele, skříněn a nábytek cenově dostupnější.

Vlastnosti dubového dřeva. Díky vysoké pevnosti je dubové dřevo velmi trvanlivé a vyhovuje tak vysokým nárokům v oblasti nábytkářství a výrobě postelí, skříní a ložnic. Dubové dřevo má šedožlutou až světle hnědou barvu s výraznou kresbou. Dub je jedním z nejoblíbenějších druhů dřev vhodných nejen do přírodních a rustikálních domácností, ale také do moderních interiérů. V minulosti bylo tmavě mořené dubové dřevo symbolem věčnosti, dnes se upřednostňuje jeho přírodní tón a zvýrazňuje se kresba. Pro jeho široké využití při výrobě postelí, ložnic a ostatního nábytku svědčí i vysoká odolnost a snadná údržba.

Dubová zásuvka pod postel UNI.

Zásuvka pod postel UNI ASPBMZ001DB - Zásuvka pod postel. Čelo zásuvky a boky jsou dýhované, záda zásuvky jsou vyrobena ze smrku. Šířka 155 cm, výška 20 cm, hloubka 77 cm.

Zboží Dubová zásuvka UNI ASPBMZ001DB je zařazeno v kategorii Úložné prostory

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.