Dubová pánská komoda ASPBM002DB rozměr komoda odstín dub lak 17

  • Rozměr: komoda
  • Odstín: dub lak 17
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: MIR-ASPBM002DB
  • Naše cena: 11.382  Kč s DPH
    9.407 Kč bez DPH
Dubová pánská komoda ASPBM002DB
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní dub / dýha
Šířka92 cm
Výška85 cm
Hloubka42 cm
Záruka2 roky
Materiál masivní dub / dýha

Velmi často se při výrobě postelí a nábytku využívá kombinace dubového masivu s dubovou dýhou. Dýhované části postelí, nebo nábytku jsou vzhledově totožné s díly z celomasivu. Využíváním kombinace masivu a dýhy jsou postele, skříněn a nábytek cenově dostupnější.

Vlastnosti dubového dřeva. Díky vysoké pevnosti je dubové dřevo velmi trvanlivé a vyhovuje tak vysokým nárokům v oblasti nábytkářství a výrobě postelí, skříní a ložnic. Dubové dřevo má šedožlutou až světle hnědou barvu s výraznou kresbou. Dub je jedním z nejoblíbenějších druhů dřev vhodných nejen do přírodních a rustikálních domácností, ale také do moderních interiérů. V minulosti bylo tmavě mořené dubové dřevo symbolem věčnosti, dnes se upřednostňuje jeho přírodní tón a zvýrazňuje se kresba. Pro jeho široké využití při výrobě postelí, ložnic a ostatního nábytku svědčí i vysoká odolnost a snadná údržba.

Dubová pánská komoda  se 2 dvířky.

Dubová pánská komoda ASPBM002DB - Komoda se 2 dvířky. Šířka 92 cm, výška 85 cm, hloubka 42 cm.

Zboží Dubová pánská komoda ASPBM002DB je zařazeno v kategorii Komody dubové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.