Dubová komoda 4 zásuvková ASPBM003DB rozměr komoda odstín dub lak 86

  • Rozměr: komoda
  • Odstín: dub lak 86
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: MIR-ASPBM003DB
  • Naše cena: 10.016  Kč s DPH
    8.278 Kč bez DPH
Dubová komoda 4 zásuvková ASPBM003DB
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní dub / dýha
Šířka47 cm
Výška85 cm
Hloubka42 cm
Záruka2 roky
Materiál masivní dub / dýha

Velmi často se při výrobě postelí a nábytku využívá kombinace dubového masivu s dubovou dýhou. Dýhované části postelí, nebo nábytku jsou vzhledově totožné s díly z celomasivu. Využíváním kombinace masivu a dýhy jsou postele, skříněn a nábytek cenově dostupnější.

Vlastnosti dubového dřeva. Díky vysoké pevnosti je dubové dřevo velmi trvanlivé a vyhovuje tak vysokým nárokům v oblasti nábytkářství a výrobě postelí, skříní a ložnic. Dubové dřevo má šedožlutou až světle hnědou barvu s výraznou kresbou. Dub je jedním z nejoblíbenějších druhů dřev vhodných nejen do přírodních a rustikálních domácností, ale také do moderních interiérů. V minulosti bylo tmavě mořené dubové dřevo symbolem věčnosti, dnes se upřednostňuje jeho přírodní tón a zvýrazňuje se kresba. Pro jeho široké využití při výrobě postelí, ložnic a ostatního nábytku svědčí i vysoká odolnost a snadná údržba.

Dubová úzká komoda se 4 zásuvkami.

Dubová úzká komoda 4 zás. ASPBM003DB - Komoda 4 zásuvková úzká. Šířka 47 cm, výška 85 cm, hloubka 42 cm.

Zboží Dubová komoda 4 zásuvková ASPBM003DB je zařazeno v kategorii Komody dubové

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.