Články

 • Úložný prostor postele řešený netradičním způsobem

  Nové řešení představuje úložný prostor, který je umístěn mezi bočnicemi. Bočnice jsou v tomto případě vysoké 25 cm, což skýtá dostatek prostoru pro uložení lůžkovin. Do takového úložného prostoru přistupujete klasicky, za pomoci výklopných roštů.

 • Postelez masivu s přirozenou kresbou dřeva

  Nově jsme zařadili do sortimentu postele s přirozenou kresbou dřeva. Stále vzrůstající obliba přírodních materiálů a přirozeného vzhledu dřevěného nábytku nás inspirovala k rozšíření sortimentu o nové krásné postele.

  Povrchová úprava těchto postelí je provedena čirou pryskyřicí, díky čemuž dojde k zvýraznění a posílení přirozené kresby dřeva.

 • Nová zvýšená postel Sandra s robustní konstrukcí a výškou po horní hranu bočnice 50 cm.

  Vzhledem k rostoucímu zájmu o zvýšené postele jsme rozšířili naši nabídku o novou postel SANDRA, která splní požadavky klientů na zvýšenou ložnou plochu pro usnadnění vstávání.

  Postel Sandra reprezentuje českou kvalitu, prvotřídní zpracování a kvalitní požité materiály. Hlavní výhodou postele je zvýšená ložná plocha a výška 50 cm od země po horní hranu postranice.

 • Manželská postel v ložnici a vhodné umístění

  Pokud máte v ložnici manželskou postel, neměla by být zasunuta v rohu, ale umístěna do prostoru tak, aby byl po obou stranách průchod nejméně 70 cm, v nohách může být méně, dostačuje 60 cm. Dřívější propagování spacích výklenků nebo nik s nástupem z čela lůžka není vhodné ani pro mladé lidi (špatná výměna vzduchu k dýchání i špatné větrání lehací plochy postele), natož pro seniory.

 • Dětské postele a pokoje pro školáky a předškoláky

  Školák a předškolák by měl mít svůj dětský pokoj rozdělený do určitých částí jako je část vyčleněná pro spaní, hraní a práci. Ve 3 letech života by mělo dítě dostat místo dětské postýlky klasické jednolůžko 90 x 190, nebo 90 x 200 cm. Jednolůžko by mělo být opatřeno boční zábranou a mělo by být umístěno tak, aby dítě vidělo, kdo do pokoje vstupuje

 • Kvalitní postele v akčních setech

  Pro naše zákazníky jsme připravili cenově zvýhodněné akční sety. V nabídce najdete velmi oblíbené postele GITA a JOLANA.  Novinkou je buková postel  Aspena v atraktivní bílé barvě.

 • Vytápění ložnice a tepelná pohoda

  Často se uvádí,  že teplota v ložnici má být nižší než v obytných prostorech cca 18-20 °C. Ovšem takovéto údaje nejsou přesné.  Lidé se mezi sebou liší vnímáním a potřebami tepelné pohody.

 • Zajímavé sety a matrace 1 + 1 zdarma

  Připravili jsme pro klienty zajímavé a cenově zvýhodněné matrace za akční ceny. Akce na matrace je časově omezena, proto s jejich nákupem neváhejte.

  V nabídce jsou jak luxusní matrace z kvalitních pěn s rozdílnou tuhostí jednotlivých stran, tak kvalitní a ekonomicky výhodné matrace.

 • Tandemové postele s úložným prostorem.

  Tandemové postele s úložným prostorem vypadají na první pohled jako jednolůžkové postele s opěradly. Jejich zajímavé konstrukční řešení nabízí možnost jednoduchého roztažení z velikosti 90x200 cm na velikost 180x200 cm.

 • Rozšíření sortimentu o velmi praktické rozkládací postele.

  Sortiment obchodu jsme rozšířili o několik modelů rozkládacích postelí. Jedním z nich je rozkládací postel MIKI, která je vyrobena z lamina s možností výběru ze 7 odstínů moření.

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.