Buková postel SONATA rozměr, varianta 160x200cm odstín 14 ořech

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín: 14 ořech
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: VYK-11
  • Naše cena: 20.700  Kč s DPH
    17.108 Kč bez DPH
Buková postel SONATA
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Výška čela100/50 cm
Vnější šířka172,192 cm
Vnější délka208,218,228 cm
Výška postranice45 nebo 50 cm od země
Atypna dotaz
Záruka2 roky
NovinkaAno
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Štítky

Kvalitní a pevná postel vyrobena z masivního buku cink. Postel má stavitelnou výšku ložné plochy lůžka v několika krocích.

Buková postel SONATA - Nový model pevné a robustní bukové postele v provedení buk cink (parketový design) vhodný pro umístění v interiéru, nejen ke zdi, ale také do prostoru. Postel na fotografii je v odstínu č.10 buk cink. Výška zadního čela 100cm, předního 50cm. Tloušťka masivu 40-20mm zajišťuje výbornou konstrukční stabilitu a pevnost postele. Zajímavostí u této postele je středový samonosný nosník, který není podpírán nožičkami jako u řady jiných postelí. Výška ložné plochy postele je stavitelný v několika polohách v rozmezí 5 cm. Výška od země po horní hranu bočnice činí 45 cm. Za příplatek je možné zakoupit výšku 50cm. Buková postel se vyrábí v provedení buku cink (parketový design), povrchově ošetřeného vodou ředitelným lakem v odstínech 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19. Požadovaný odstín vyberete zakliknutím v konfiguraci produktu. K posteli lze v příslušenství dokoupit noční stolky, komody a skříně.

Postel je dodávána bez roštů a matrací.

Další fotografie:

Buková postel SONATA
Buková postel SONATA
Buková postel SONATA
Zboží Buková postel SONATA je zařazeno v kategorii Bukové postele

Dřevěné postele z masivu

Precizně zpracované dřevěné postele z masivu jsou základem zdravého spánku a odpočinku. Dřevěné postele v našem sortimentu, jejich konstrukční řešení a design byly navrženy s cílem poskytnout kvalitní zdravý a klidný spánek.

 

INFOBOX

Postele z masivního dřeva

Postele z masivního dřeva jsou stále populární. Díky svému zpracování a spojení s přírodním materiálem budou mít vždy své zákazníky. Dřevěné postele z masivu se neustále vyvíjejí nejen z hlediska designu, ale také konstrukčního řešení. U většiny výrobců lze upravit výšku ložné plochy do několika poloh. Dále lze k dřevěným postelím z masivu přikoupit řadu doplňků a sestavit tak celou ložnici. Sortiment dřevěných postelí neustále doplňujeme a rozšiřujeme o kvalitní a tradiční české výrobce.

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.