Buková postel MARIKA LUX VÝKLOP rozměr, varianta 160x200cm odstín 10 přírodní cink

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín: 10 přírodní cink
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: VYK-3U
  • Naše cena: 26.360  Kč s DPH
    21.786 Kč bez DPH
Buková postel MARIKA LUX VÝKLOP
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Výška čela100/45 cm
Vnější šířka186,206cm
Vnější délka209,219,229cm
Výška postranice45 nebo 50 cm od země
Úložný prostorv ceně
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
NovinkaAno
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Štítky

Postelový komplet Marika Lux výklop, včetně výklopných roštů a úložných prostor.

Buková postel MARIKA LUX VÝKLOP - Kompletní sestava bukové postele včetně 2 výklopných roštů a úložných prostor v provedení masivní buk cink vhodná pro umístění v interiéru, nejen ke zdi, ale také do prostoru. Tloušťka použitého masivu 20-60mm zajišťuje výbornou konstrukční stabilitu a pevnost postele. Výška od země po horní hranu bočnice činí 45 cm. Za příplatek je možné zakoupit výšku 50cm. Buková postel se vyrábí v provedení buku cink (parketový design), povrchově ošetřeného vodou ředitelným lakem v odstínech 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19. Požadovaný odstín vyberete zakliknutím v konfiguraci produktu. Zadní čelo postele má koženkové čelo v hnědé barvě.Požadovaný směr vyklápění roštu (rošty s čelním, nebo bočním vyklápěním) vyberete označením v konfiguraci produktu. Vyklápění roštu zajišťují 2 plynokapalinové písty. K posteli lze v příslušenství dokoupit noční stolky, komody.

Postel je dodávána bez matrací.

Další fotografie:

Buková postel MARIKA LUX VÝKLOP
Zboží Buková postel MARIKA LUX VÝKLOP je zařazeno v kategorii Postele s úložným prostorem

INFOBOX

Na trh přichází nový trend postelí s úložným prostorem. Rostoucí zájem o postele, které řeší nedostatek místa inspiroval výrobce postelí k hledání nových řešení.

Rádi bychom Vám představili novou konstrukci postele, která má úložný prostor umístěný za vysokým čelem. Toto řešení úložného prostoru u postele využije většina z Vás, kdo se potýká a řeší nedostatek místa. Výhodou umístění úložného prostoru v podobě svislého boxu jsou minimální nároky na prostor a také cenová dostupnost. Zpracováním a použitým masivním dřevem spadají postele s úložným prostorem (s úložným boxem) do nadstandardně zpracovaných postelí.

Design a vzhled takové postele si lze prohlédnout u modelu LINA BOX.

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.