Buk cink zásuvka pod postel MILET ČELNÍ rozměr, varianta úložný prostor boční odstín Olše

  • Rozměr, varianta: úložný prostor boční
  • Odstín: Olše
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: BMB-M11
  • Naše cena: 4.072  Kč s DPH
    3.366 Kč bez DPH
Buk cink zásuvka pod postel MILET ČELNÍ
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Šířka166,4 cm
Výška14,5 cm
Hloubka90 cm
Záruka2 roky
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Čelní zásuvka pod postele z buku cink (parketový design) v několika dekorech. Tento úložný prostor je vhodný pod postele ANNE, EMILY, SOFI, DANIA o šířce 180 cm.

Zásuvka pod postele MILET ČELNÍ - Čelní zásuvka pod postele z buku cink (parketový design) v několika dekorech. Tento úložný prostor je vhodný pod postele ANNE, EMILY, SOFI, DANIA o šířce 180 cm. Šířka 166,4 cm, výška 14,5 cm, hloubka 90 cm.

Zboží Buk cink zásuvka pod postel MILET ČELNÍ je zařazeno v kategorii Úložné prostory

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.