Buk cink zásuvka pod postel MILET BOČNÍ rozměr, varianta úložný prostor boční odstín Vosk

  • Rozměr, varianta: úložný prostor boční
  • Odstín: Vosk
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: BMB-M10
  • Naše cena: 5.267  Kč s DPH
    4.353 Kč bez DPH
Buk cink zásuvka pod postel MILET BOČNÍ
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Kliknutím si zvolte variantu zboží
Rozměr, varianta
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk-cink
Šířka166,4 cm
Výška24 cm
Hloubka93 cm
Záruka2 roky
Materiál masivní buk-cink

Bukový masiv v provedení buk cink je charakteristický především svým parketovým vzledem. Barvu má světlehnědou až narůžovělou, pařením získá tmavší, charakteristickou barvu. Bukové dřevo má jemnou, homogenní strukturu, přitom je tvrdé a odolné. Jeho barevnost, přiměřená hřejivost bez rustikálního podtextu a velmi praktická odolnost vůči nárazům a poškozením, se dobře uplatní zejména při výrobě nábytku a především postelí.

Boční zásuvka pod postele z buku cink (parketový design) v několika dekorech. Tento úložný prostor je vhodný pod postele ANNE, EMILY, SOFI, DANIA o šířce 180 cm.

Zásuvka pod postele MILET BOČNÍ - Boční zásuvka pod postele z buku cink (parketový design) v několika dekorech. Tento úložný prostor je vhodný pod postele ANNE, EMILY, SOFI, DANIA o šířce 180 cm. Šířka 166,4 cm, výška 24 cm, hloubka 93 cm.

Zboží Buk cink zásuvka pod postel MILET BOČNÍ je zařazeno v kategorii Úložné prostory

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.