Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty rozměr 160x200cm odstín buk lak bílý 20

  • Rozměr: 160x200cm
  • Odstín: buk lak bílý 20
  • Dostupnost: 4-6 týdnů
  • Katalogové číslo: MIR-ASP00920BK, akce
  • Běžná cena s DPH : 34.463 Kč
  • Naše cena: 25.199  Kč s DPH
    20.826 Kč bez DPH
Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálmasivní buk / dýha
Výška čela85 cm
Vnější šířka169,189,209 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Výška postranice44 cm od země
Úložný prostoršuplík i výklop - lze dokoupit
Atyplze vyrobit
Záruka2 roky
Materiál masivní buk / dýha

Velmi často se při výrobě postelí a nábytku využívá kombinace bukového masivu s dýhou. Dýhované části postelí, nebo nábytku jsou vzhledově totožné s díly z celomasivu. Využíváním kombinace masivu a dýhy jsou postele, skříněn a nábytek cenově dostupnější.

Postele + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty. Postel Aspena je ukázkou kvalitního zpracování v kombinaci s krásným designem. V příslušenství můžete přikoupit řadu doplňků a sestavit tak celou ložnici.

Ložnice - postel ASPENA BUK - Postel je krásnou ukázkou perfektního zpracování v kombinaci s moderním designem. Materiál z něhož je postel vyrobena představuje kombinaci masivu a dýhy (výplně čela a postranice jsou dýhované, rámy čel jsou z masivu). Postel je dodávána ve standardních šířkách 160, 180, 200 cm a délkách 200, 210, 220 cm. Výška postranice od země k horní hraně postranice činí 44 cm. Výška ložné plochy lůžka je stavitelná v několika polohách v rozmezí 7 cm. 

2 x Matrace HEUREKA - Partnerská oboustranná matrace vhodná pro širokou škálu zákazníků. 

Jádro matrace je vyrobeno z různých pěn Flexifoam, které dodávají matraci vysokou elasticitu, vzdušnost a odolnost. Matrace se vyznačuje výbornými ortopedickými vlstnostmi.  Výška 19 cm napomáhá vstávání i hůře pohyblivým lidem.

Tužší strana matrace (HARD - bílá) využívá masážní profilaci, která přispívá k prokrvení pokožky. Měkčí strana matrace (SOFT- zelená) vyhovuje milovníkům měkčího ležení.

Prodloužená záruka 5 let. Testováno 80 000x. Doporučené uložení matrace na pevný i polohovací lamelový rošt.

Potahovou látku matrace tvoří potah Kašmír. Potahová látka vyniká hebkostí, snadnou údržbou a vhodností pro alergiky. Potah vyniká skvělými izolačními vlastnostmi a napomáhá odbourávat pocit studených nohou. Potah je snímatelný a pratelný do 60°C..

2 x Pevný lamelový rošt - Kvalitní lamelový rošt s 28 lamelami uchycenými ve zdvojených kaučukových pouzdrech. Pouzdra umožňují pružnost a výkyv lamel do stran, což zajišťuje kvalitní podporu těla na matraci.

V bederní oblasti umožňuje rošt individuální nastavení tuhosti. Rošt je opatřen středovým stabilizačním popruhem pro zajištění rovnoměrných mezer mezi lamelami i při pohybu na matraci. Rošt je vhodný pro pěnové i latexové matrace. Doporučená nosnost 130 Kg.

2 x Noční stolek Aspena bez panelu

K posteli lze v příslušenství dokoupit řadu doplňků a z nich sestavit celou ložnici. Noční stolky, komody, skříně, zrcadla...

 

Další fotografie:

Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty
Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty
Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty
Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty
Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty
Zboží Akce postel ASPENA BUK + 2 noční stolky + 2 matrace + 2 rošty je zařazeno v kategorii Postele AKCE

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.