Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY rozměr, varianta 160x200cm odstín kovu 1 hnědá

  • Rozměr, varianta: 160x200cm
  • Odstín kovu: 1 hnědá
  • Dostupnost: 4-5 týdnů
  • Katalogové číslo: IRO-DK 0467
  • Běžná cena s DPH : 27.238 Kč
  • Naše cena: 21.538  Kč s DPH
    17.800 Kč bez DPH
Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY
Tento produkt je zařazen v kategorii:
Sdílejte tento produkt s ostatními
Parametry
Materiálkovaný kov
Výška čela110/53 cm
Vnější šířka169,189 cm
Vnější délka206,216,226 cm
Atyplze vyrobit
Záruka10 let na konstrukci
NovinkaAno
Materiál kovaný kov

Ručně kované postele, skříně a doplňky s velkým podílem ruční práce. Kovové díly postelí a skříní jsou z plného železa opatřené povrchovou úpravou. Povrchová úprava je řešena práškovými barvami, případně patinami, které vytváří dojem starého, opotřebovaného nábytku.

Štítky

Atraktivní postel v setu se 2 matracemi a 2 rošty.

Kovaná postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY - Krásná a pevná kovaná postel v provedení kanape (bez nožního čela). Atraktivní vzhled inspirovaný industriálností a loftovým designem zaujme na první pohled. Povrchová úprava kovových částí postele je standardně řešena práškovými barvami (za příplatek patinami).

Patina na kovových dílech postele vytváří dojem starého povrchově opotřebovaného nábytku.

Odstíny označené 1-9 jsou odstíny bez patiny, odstíny 1A - 9A jsou odstíny s přidáním zlaté patiny a odstíny 1B - 9B jsou odstíny s přidáním stříbrné patiny.

Zvolený odstín označte v konfiguraci produktu. K posteli lze dokoupit noční stolky, skříně a komody. Noční stolky mohou být vyrobeny ze smrkového, nebo dubového dřeva. Standardní výška bočnic je 12 cm, v případě použití motorového roštu doporučujeme bočnice vysoké 15 cm - výšku bočnic taktéž zvolíte v konfiguraci produktu.
Cena kovové kované postele je bez matrace a roštu. Na kovovou konstrukci je poskytována záruka 10 let.

2 x matrace POLA - Kvalitní pěnové matrace s rozdílnou tuhostí jednotlivých stran. Výška matrace 18 cm a nosnost 130 Kg zajišťuje dlouhou životnost (záruka 5 let). Matrace je svisle perforována do 7 anatomických zón. Díky této perforaci velmi dobře odvádí vlhkost během spánku a dociluje tak výborný spánkový komfort. Samozřejmostí je snímatelný a pratelný potah, dělitelný na 2 poloviny.

2 x pevný lamelový rošt - Kvalitní lamelový rošt s lamelami uchycenými ve zdvojených kaučukových pouzdrech. Pouzdra umožňují pružnost a výkyv lamel do stran, což zajišťuje kvalitní podporu těla na matraci.

V bederní oblasti umožňuje rošt individuální nastavení tuhosti. Rošt je opatřen středovým stabilizačním popruhem pro zajištění rovnoměrných mezer mezi lamelami i při pohybu na matraci. Rošt je vhodný pro pěnové i latexové matrace. Doporučená nosnost 130 Kg.

Další fotografie:

Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY
Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY
Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY
Zboží Akce na postel VALENCIA KANAPE + 2 MATRACE + 2 ROŠTY je zařazeno v kategorii Postele AKCE

ZDRAVÉ SPANÍ

Kvalitní postele, matrace, lamelové rošty a spoustu doplňků pro zdravé spaní najdete v partnerském eshopu Reverie.cz. Jednoduchý systém usnadňuje orientaci na webu a zjednodušuje systém objednání. Široký výběr a nové trendy v oblasti zdravého spaní najdete právě na tomto eshopu.